Powiązane leki
(opisy)

Antypot (Acidum boricum, Acidum salicylicum)

Curiosin

ABE - Płyn do usuwania odcisków (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Acerin (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Dernilan (Allantoinum, Camphorum, Nicotinamidum, Acidum salicylicum)

Lamisil (Terbinafini hydrochloridum)

Maść na odciski (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Mykofar (Acidum salicylicum, Aluminii kalii sulfas, Zinci undecylenas)

Pedipur (Methenaminum)

Tagi

spod silny stopa kostek doradzic gorno kiti zaczac stwierdzic opuchniety

Fora dyskusyjne

zobacz opuchnięte kostki (1)

zobacz Skręcona kostka, dośc mocno spuchnięta (0)

zobacz Skrecenie kostki II stopnia. (2)

zobacz Boł stopy po złamaniu palca (0)

zobacz sina stopa (2)

zobacz Podrażnienie nerwu (0)

zobacz Opuchnięta prawa kosta u nogi (8)

zobacz opuchnięte kostki (3)

zobacz Obrzęk po urazie kostki (0)

zobacz opuchnięte kostki (6)

zobacz Staw skokowy (1)

zobacz problem z kroczem (0)

zobacz Stopa spuchnięta od pół roku (3)

zobacz Zerwanie więzadeł i opuchnięte stopa (1)

zobacz opuchnięta stopa (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Opuchnieta stopa!

Opuchnieta stopa!

Kiti, 30-06-2003, 01:23

Witajcie, Mam pytanie. Od dwoch tygodni mam stale opuchnieta stopa. U ortopedy bylam tydzien temu, obejrzal rentgen stopy i stwierdzil, ze nie widzi zadnych zmian.Zaczal ogladac nogi i stwierdzil, ze mozliwe, ze mam problem z naczynkami krwionosnymi. Przepisal leki i masc na obrzeki, a stopa jak byla, tak i jest nadal opuchnieta. Teraz wydaje mi sie ze nawet bardziej. Zaznaczam, ze nie jest zwichnieta. Wszystko zaczelo sie od tego, ze zdretwiala mi owa stopa i zaczal sie silny bol. I od tamtej pory spuchlo. Nie moge chodzic w zadnych butach, bo zadne mi nie wchodza, a na dodatek ledwo co moge przejsc kilka metrow. Opuchlizna "zaatakowala" juz palce, spod i gorna czesc kostki. Co to moze byc?? Prosze, doradzcie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam. Kiti.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Opuchnieta stopa! | Aneta502, 30-06-2003, 10:06

Użytkownik " Kiti" napisał w wiadomości news:bdnse9$21u$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witajcie, Mam pytanie. Od dwoch tygodni mam stale opuchnieta stopa. U ortopedy bylam tydzien temu, obejrzal rentgen stopy i stwierdzil, ze nie widzi zadnych zmian.Zaczal ogladac nogi i stwierdzil, ze mozliwe, ze mam problem z naczynkami krwionosnymi. Przepisal leki i masc na obrzeki, a stopa jak
byla,
tak i jest nadal opuchnieta. Teraz wydaje mi sie ze nawet bardziej. Zaznaczam, ze nie jest zwichnieta. Wszystko zaczelo sie od tego, ze zdretwiala mi owa stopa i zaczal sie
silny
bol. I od tamtej pory spuchlo. Nie moge chodzic w zadnych butach, bo zadne
mi
nie wchodza, a na dodatek ledwo co moge przejsc kilka metrow. Opuchlizna "zaatakowala" juz palce, spod i gorna czesc kostki. Co to moze byc?? Prosze, doradzcie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam. Kiti.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -
www.gazeta.pl/usenet/

prawdopodobnie zaburzenia gospodarki wodnej, jeśli nie boli oczywiście ,proponuję zrobić badania krwi- kwas moczowy, sód,potas i mocznik, może coś się wyjaśni...pozdrawiam A

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowiej! Pokonaj lęk i depresję Zdrowiej! Pokonaj lęk i depresję

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi

Uzdrawiające moce w twoim życiu Uzdrawiające moce w twoim życiu

Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu

Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych