Powiązane leki
(opisy)

Provera (Medroxyprogesteronum)

R-28

Ferro-Fem

Progynova 21 (Estradioli valeras)

Remens

Vitacon (tabletki) (Phytomenadionum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Tagi

krwawic perelka plamic miesiaczek ciaza wygadac okres ciazyc blona tabletka

Fora dyskusyjne

zobacz dziwny okres (2)

zobacz Czy może być w ciąży? (48)

zobacz dłuugo spóźniający się okres (12)

zobacz Plamienie/miesiączka+tabletki. Kiedy zacząć? (12)

zobacz przedłużona miesiączka (5)

zobacz okres a ciąża? (6)

zobacz Czy lekkie czerwone plamienie to juz 1 dzień miesiączki? (4)

zobacz Wczesna ciaza (15)

zobacz Czy zaszłam w ciążę? (83)

zobacz tabletki anty. i ciąża (5)

zobacz To moja paranoja czy ciąża? (1)

zobacz Miesiączka a ciąża.... (2)

zobacz co mi jest ? czy to ciąża ? (4)

zobacz Dziwne plamienie w okresie 14-tyg ciąży (12)

zobacz niepokojące plamienia (6)

ciaza i okres

perelka, 06-07-2003, 13:50

Witam Kiedys ktos mi powiedzial, ze jesli sie jest w ciazy to w pierwszych miesiacach jest mozliwosc krwawienia miesiaczkowego.Chcialam zapytac czy jest to mozliwe, bo wg mnie nie. Przeciez zaplodnione jajeczko osadza sie w macicy ktora jest pokryta blona a podczas miesiaczki ta blona jest wygadala. Prosze o odpowiedzi pozdrawiam perelka

Re: ciaza i okres | justyp, 06-07-2003, 14:55

nawet przez pierwsze 3 miesiace ciąży mogą zdarzać się plamienia w terminie spodziewanej miesiączki

Re: ciaza i okres | perelka, 06-07-2003, 15:16

Użytkownik "justyp" napisał w wiadomości news:be8va6$e1$1 [at] news.onet.pl...
nawet przez pierwsze 3 miesiace ciąży mogą zdarzać się plamienia w
terminie
spodziewanej miesiączki
ale tylko plamienia nie jakies dluzsze krwawienie ????

Re: ciaza i okres | pamana, 06-07-2003, 18:56

Użytkownik "perelka" napisał w wiadomości news:be8rdg$eke$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam Kiedys ktos mi powiedzial, ze jesli sie jest w ciazy to w pierwszych miesiacach jest mozliwosc krwawienia miesiaczkowego.Chcialam zapytac czy jest to mozliwe, bo wg mnie nie. Przeciez zaplodnione jajeczko osadza sie
w
macicy ktora jest pokryta blona a podczas miesiaczki ta blona jest
wygadala.
Prosze o odpowiedzi pozdrawiam perelka

witam
mam znaojma która do 3 miesiąca nie wiedziała,że jest w ciąży bo miała normalne okresy w normalnych terminach. dziecko urodziło się w terminie i zdrowe. pozdrawiam paula

Re: ciaza i okres | WALDIM, 06-07-2003, 19:48

Użytkownik "perelka" napisał w wiadomości news:be90cs$4p4$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik "justyp" napisał w wiadomości news:be8va6$e1$1 [at] news.onet.pl... terminie

ale tylko plamienia nie jakies dluzsze krwawienie ????
zarowno plamienia jak i krwawienia wygladajace tak jak zwykla miesiaczka

--

WaldiM

Serwis antykoncepcyjny www.antykoncepcja.pl

Re: ciaza i okres | Ferne Oleane, 07-07-2003, 17:35

mam znaojma która do 3 miesiąca nie wiedziała,że jest w ciąży bo miała normalne okresy w normalnych terminach. dziecko urodziło się w terminie i zdrowe. pozdrawiam paula

A czy brała w tym czasie, kiedy nie wiedziała o ciązy, tabletki antykoncepcyjne? Jaki mogłoby to mieć wpływ na płód gdyby ktoś miał okres mimo ciąży i w swojej nieświadomości normalnie brał pigułki? Ferne

Re: ciaza i okres | perelka, 07-07-2003, 18:46

Użytkownik "Ferne Oleane" napisał w wiadomości news:bebt01$af6$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
A czy brała w tym czasie, kiedy nie wiedziała o ciązy, tabletki antykoncepcyjne? Jaki mogłoby to mieć wpływ na płód gdyby ktoś miał okres mimo ciąży i w swojej nieświadomości normalnie brał pigułki? Ferne
paula dzieki za pocieszenie :(((na szczescie nie mam typowych objawow ciazowych, ale i tak mam stracha...a chlopak ma jeszcze wiekszego :((( co do pigulek to wiadomo, ze one moga zaszkodzic nienarodzonemu dziecq...a po 2 jak mogla zajsc w ciaze biorac tabletki???

Re: ciaza i okres | Marchewka, 08-07-2003, 15:43

Użytkownik "perelka"
po 2 jak mogla zajsc w ciaze biorac tabletki???
Mało w życiu widziałaś. ;-) Tabletka może się np. nie przyjąć z powodu biegunki, wymiotów, zatrucia, interakcji z innym lekiem. Pozdrawiam! Iwonka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ciąża i poród. Wielki praktyczny poradnik Ciąża i poród. Wielki praktyczny poradnik

Zdrowa ciąża Zdrowa ciąża

Żywienie kobiet w ciąży Żywienie kobiet w ciąży

Opieka nad kobietą ciężarną Opieka nad kobietą ciężarną

Chrapanie Chrapanie