Powiązane leki
(opisy)

Tagi

liczny aktywny kierowca przeciwwskazanie uboczny nebilet napisac wacha tabletka tato

Fora dyskusyjne

zobacz guzki na odbycie (2)

zobacz OTREX 600 (1)

zobacz Po zawale, chore serce a alkohol (1)

zobacz Padaczka a prawo jazdy (1)

zobacz lamblie (1)

zobacz Czy tabletki antykoncepcyjne powodują tycie? (8)

zobacz miesiączka po raz drugi.. (2)

zobacz PABA a siwienie (1)

zobacz usuwanie żylakow (0)

zobacz Mycoplasma (6)

zobacz Metaplazja płaskonabłonkowa (0)

zobacz prosze o interpretację badania moczu (5)

zobacz Wapń, a fusafunginum (4)

zobacz Leki opioidowe (1)

zobacz Problemy z przytyciem (8)

NEBILET 5mg

Marysia, 10-07-2003, 09:32

Drodzy Grupowicze! Wczoraj mojemu tacie (l. 69) lekarz przepisał niemiecki lek o nazwie Nebilet 5 mg z zaleceniem brania 1 tabletki dziennie. I mam w związku z tym pytania: 1. w ulotce jest napisane, że po 65 roku życia powinno podawać się 1/2 tabletki. Poza tym jest jeszcze sporo info o innych i do tego licznych skutkach ubocznych :-((( 2. Ponadto leku nie zaleca się dla kierowców, a tata aktywnie i to nawet sporo prowadzi. Jeśli są według Was jakieś przeciwwskazania to proszę o Wasze opinie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bądź zdrów bez lekarstw Bądź zdrów bez lekarstw

Wszystko o bólu - tom 2 Wszystko o bólu - tom 2

Naturalne metody leczenia bólu głowy Naturalne metody leczenia bólu głowy

To jest wasze życie. Być sobą w chorobie przewlekłej To jest wasze życie. Być sobą w chorobie przewlekłej

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę