Powiązane leki
(opisy)

Petroselin

Faringosept (Ambazonum)

Mercurius S

Lymphomyosot N (krople)

Angin-Heel SD

Augmentin (Amoxicillinum, Acidum clavulanicum)

Azibiot (Azithromycinum)

AzitroLEK (tabletki) (Azithromycinum)

Conium Dagomed 42 migdałki, węzły chłonne

Debecylina (Benzathini benzylpenicillinum)

Tagi

chorowac migdalic mirka kasztelowicz torun usunac usuwac migdalek przerosnac przestac

Fora dyskusyjne

zobacz Czy przerost migdałka może wyjść nagle ? (1)

zobacz podobno przerosniety migdal u 9 mcznego chlopca (7)

zobacz Migdał i wysiękowe zapalenie uszka (3)

zobacz usuwać trzeci migdał czy też nie? (1)

zobacz gronkowiec w gardle - dziecko (1)

zobacz migdałki, 19lat, usuwać? (1)

zobacz chore migdałki:wyciąć czy nie (5)

zobacz Mój syn jest ciągle chory (11)

zobacz IgE a trzeci migdał (4)

zobacz Ból - migdał? (0)

zobacz Wynik badania Rtg - proszę o interpretację (1)

zobacz czy w moim przypadku powinnam usunac synkowi trzeci migdal? (5)

zobacz Czy usunięcie trzeciego migdała poprawi odporoność? (1)

zobacz Trzeci migdałek przerośnięty zabieg zamrażania (0)

zobacz Płyn lugola (78)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » trzeci migdałek

trzeci migdałek

Dorota, 15-07-2003, 16:08

Mój 3-letni synek prawdopodobnie będzie miał usunięty trzeci migdał.Czy możecie coś napisać na temat późniejszego wpływu braku migdałka na zdrowie dziecka?

Pozdrawiam Dorota

Re: trzeci migdałek | SMi, 15-07-2003, 16:41

Mój 3-letni synek prawdopodobnie będzie miał usunięty trzeci migdał.Czy możecie coś napisać na temat późniejszego wpływu braku migdałka na zdrowie dziecka?

Pozdrawiam Dorota

Ja u swojej córeczki nie widzę żadnego negatywnego. Jest wręcz przeciwnie- "trzeci" był w stanie agonalnym i tylko wprowadzał infekcje. Pzdr. Mirek

Re: trzeci migdałek | Agata Chabierska, 15-07-2003, 17:04

Miałam usuwany 3 migdał i od tamtego czasu przestałam ciągle chorować na anginy... nie ma się czego bać! Użytkownik "Dorota" napisał w wiadomości news:bf0qu0$eve$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Pozdrawiam Dorota

Re: trzeci migdałek | Piotr Kasztelowicz, 16-07-2003, 00:04

On Tue, 15 Jul 2003, Dorota wrote:

nie powinno byc zadnego (zlego) wplywu na zdrowie po jego usunieciu. Przerosniety trzeci migdalek to patologia

P. -- Piotr Kasztelowicz Piotr.Kasztelowicz [at] am.torun.pl www.am.torun.pl/~pekasz PGP Key IDs: DH/DSS:0xF3EED8AF

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

Kiedy dziecko choruje Kiedy dziecko choruje

Jak radzić sobie z żylakami Jak radzić sobie z żylakami

Dieta z owoców cytrusowych Dieta z owoców cytrusowych

Inteligencja ciała. Jak zachować młodość? Inteligencja ciała. Jak zachować młodość?