Tagi

chlonny stawiac glebcza powiekszyc powierzchowny wezelchonny biegac dopytac bolec wezel

Fora dyskusyjne

zobacz Powiększone węzły chłonne szyjne (3)

zobacz Krwioplucie,plus dziwny ból węzłów chłonnych. (2)

zobacz Węzeł chłonny (14)

zobacz powiekszone wezly chlonne (9)

zobacz Problemy z gardłem. (0)

zobacz CZY TO MOGĄ BYĆ OBJAWY RAKA SZYJKI? (6)

zobacz węzły chlonne (8)

zobacz wyniki badań (4)

zobacz wysokie żelazo i powiększone węzły chłonne (7)

zobacz węzły chłonne (8)

zobacz Węzły chłonne - jak je sprawdzić? (5)

zobacz powiększone węzły i ból w prawym boku (2)

zobacz ślinianki opuchnięte podczas jedzenia (0)

zobacz węzły chłonne? gardło? czy coś jeszcze? (7)

zobacz Mocno i długo powiększone ale nie bolące węzły szyi (8)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Powiększony i bolący jeden węzeł chłonny - o co biega?

Powiększony i bolący jeden węzeł chłonny - o co biega?

Jarek P., 16-07-2003, 14:35

Tak po prostu od dwóch dni zacząłem odczuwac bolesną przy dotknięciu górkę pod jedną pachą, żadnego pryszcza na skórze nie mam, to jest głębiej. Stawiam na węzeł chłonny, ale od czego takie dziwo mogło się zrobić? Wybiorę się do lekarza jeśli nie przejdzie, ale zanim dojdę wolę się dopytać ;-)

J.

Re: Powiększony i bolący jeden węzeł chłonny - o co biega? | monika, 16-07-2003, 22:41

Tak po prostu od dwóch dni zacząłem odczuwac bolesną przy dotknięciu górkę pod jedną pachą, żadnego pryszcza na skórze nie mam, to jest głębiej. Stawiam na węzeł chłonny, ale od czego takie dziwo mogło się zrobić? Wybiorę się do lekarza jeśli nie przejdzie, ale zanim dojdę wolę się
dopytać
;-)

jesli to jest zmiana głebcza to może to być wezełchonny , a jesli jest powierzchowna ( laickim językiem mówiąc) to raczej stawiałabym na zapalenie mieszków włosowych , albo gruczołów potowych... monika
J.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców 100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców

Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie