Powiązane leki
(opisy)

Bionect

Fenistil na Rany

Peroxygel (Hydrogenii peroxidum)

Femurin

Hylo-Lasop

Bepanthen Plus (Chlorhexidini hydrochloridum, Dexpanthenolum)

Toviaz (Fesoteroidinum)

Octenisept

Tropicamidum (Tropicamidum)

Aquacel

Tagi

osemka trzymac buzia wyrwac obolaly godzina zabieg rana straszliwy bolec

Fora dyskusyjne

zobacz Opuchlizna po chirugicznej ekstrakcji ósemki (1)

zobacz Ekstrakcja bolącej ósemki (korzeni). (16)

zobacz Ratunek dla zęba z torbielą (5)

zobacz spuchnięte pół twarzy po rwaniu ósemki (3)

zobacz Święzo wyrwana ósemka dolna,Czy można palić ? (4)

zobacz Dziwne obiawy po zabiegu przepukliny. (1)

zobacz wyrwany ząb ból dziąsła (1)

zobacz Wyrwanie ósemki a wycieczka zagraniczna tydzień później (0)

zobacz Gojenie wyrwanej ósemki (1)

zobacz po usunięciu ósemki (4)

zobacz Opuchlizan po wyrwaniu ósemki (5)

zobacz rwanie zdrowych "ósemek" (3)

zobacz Ból po wyrwaniu ósemki (5)

zobacz okropny ból po ekstrakcji ósemki (0)

zobacz Duży problem z ósemką (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » po wyrwaniu osemki!

po wyrwaniu osemki!

amelia, 17-07-2003, 19:55

Dzis o 16 wyszlam z gabinetu stomatolobez osemki gornej. Rwala mi ja lekarka okolo 30 min., powiem szczerze, ze nikt nie myslal, ze tak bedzie sie mocno trzymala. Teraz, dwie godziny po zabiegu, mam straszliwie obolala i opuchnieta twarz, policzek, prawie cala prawa strone buzi. Prosze o info, kiedy przestanie tak bardzo bolec, bo mam wrazenie, ze znieczulenie jeszcze troche trzyma, ew. czym zlagodzic bol, po jakim czasie moge sie napic czegos itd. zaraz chyba oszaleje, boli mnie buzia, glowa, mam krwiaka na wardze, chce mi sie spac, ale ten bol... amelia

Re: po wyrwaniu osemki! | Tomasz M., 17-07-2003, 20:13

Przejrzyj posty z ostatnich 2tyg. Niedawno byla na ten tematy dyskusja.

-- Pozdrawiam.

Tomasz M. #GG: 921910 strony.wp.pl/wp/tomaszmilewski/

Re: po wyrwaniu osemki! | Adam, 18-07-2003, 01:03

W wiadomości:bf6gsg$aqi$1 [at] nemesis.news.tpi.pl, amelia zostało napisane:

Dzis o 16 wyszlam z gabinetu stomatolobez osemki gornej. Rwala mi ja lekarka okolo 30 min., powiem szczerze, ze nikt nie myslal, ze tak bedzie sie mocno trzymala. Teraz, dwie godziny po zabiegu, mam straszliwie obolala i opuchnieta twarz, policzek, prawie cala prawa strone buzi. Prosze o info, kiedy przestanie tak bardzo bolec, bo mam wrazenie, ze znieczulenie jeszcze troche trzyma, ew. czym zlagodzic bol, po jakim czasie moge sie napic czegos itd. zaraz chyba oszaleje, boli mnie buzia, glowa, mam krwiaka na wardze, chce mi sie spac, ale ten bol... amelia
oklad z lodu, ibuprofen. powinno wystarczyc.

-- Adam gg# 402495 _________ !!!warning: anty-spam prot. in email !!!

Re: po wyrwaniu osemki! | dipsom_ania, 18-07-2003, 14:13

Użytkownik "amelia" napisał w wiadomości news:bf6gsg$aqi$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Teraz, dwie godziny po zabiegu, mam straszliwie obolala i
opuchnieta twarz, policzek, prawie cala prawa strone buzi. Prosze o info, kiedy przestanie tak bardzo bolec
Nie pamiętam jak długo mnie bolało, ale tak mocniej to chyba 2-3 dni. To normalne, opuchlizna też, ja byłam bardzo spuchnięta. Poproś kogoś żeby Ci w aptece kupił taki specjalny okład zapomniałam nazwy, coś na C zdaje sie, zgina się go i jest zimny -do rany przyłóż ;), poza tym jakiś lek przeciwbólowy... forte? Ania

Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Odp: po wyrwaniu osemki! | Asia, 18-07-2003, 15:32

Solcoseryl przylegajaca pasta dentystyczna - anestetyk działający szybko i miejscowo. Nakłada się na ranę po ekstrakcji zęba. Asia

Re: po wyrwaniu osemki! | majkel, 22-07-2003, 00:59

laseroterapia- laser biostymulacyjny. Rewelacja.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Asysty przy chorobach i urazach Asysty przy chorobach i urazach

Trening czystości małego dziecka Trening czystości małego dziecka

Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach

Nietrzymanie Moczu. Przyczyny, Leczenie, Profilaktyka Nietrzymanie Moczu. Przyczyny, Leczenie, Profilaktyka

Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych