Powiązane leki
(opisy)

Virgan (Ganciclovirum)

Ciloxan (Ciprofloxacinum)

Dexafree (Dexamethasoni natrii phosphas)

Flucon (Fluorometholoni acetas)

Virolex (maść do oczu) (Aciclovirum)

Vitavision

Hyabak

Starazolin Hydrobalance

Starazolin Hydrobalance One

Visioptic

Tagi

wzrok chronic operacja najmocniej przeszczepic przywracac zapomniec rogowka utrzymac zwolnic

Fora dyskusyjne

zobacz Stożek rogówki (8)

zobacz Czy i gdzie prowadzone są operacje przywracania wzroku (7)

zobacz porysowana rogówka (1)

zobacz Jak załatwić zwolnienie lekarskie? (0)

zobacz Okulary sportowe powiększają obraz. (3)

zobacz Ukłucia w łowie od ponad miesiąca. (0)

zobacz Problem z okiem (1)

zobacz czerwone oko, porysowana rogówka, ograniczenie widzenia. (1)

zobacz poparzenie oczu-uszkodzenie rogówki, co dalej (3)

zobacz Uszkodzona rogówka (1)

zobacz soczewki po laserowej korekcji wzroku (1)

zobacz zwyrodnienie rogówki (1)

zobacz Astygmatyzm (4)

zobacz Po operacji kości łódeczkowatej (2)

zobacz kość łódeczkowata (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Przeszczep Rogówki

Przeszczep Rogówki

Grzeogrz, 19-07-2003, 13:14

Witam wszystkich Bedę miał przeszczep rogówki. Biorac pod uwagę że wszystko będzie ok , operacja przebiegnie bez powikłań, przeszczep sie przyjmie, po jakim czasie będe mogł wrócić do pracy ? Lekarze straszą mnie półrocznym zwolnieniem L4, na coś takiego nie mogę sobie pozwolic - zwolnią mnie z pracy. Powiedziałem o tym lekarzowi i ten stwierdził że jeśli mam lekką pracę (nie muszę dżwigać ciężkich rzeczy itp) to bede mogł wrócić do pracy po miesiącu. Jak tojest po przeszczepie ? czy jest może ktoś po takiej operacji? Pozdrawiam Grzegorz

Re: Przeszczep Rogówki | casus, 19-07-2003, 13:42

Bedę miał przeszczep rogówki. Lekarze straszą mnie półrocznym zwolnieniem L4, Powiedziałem o tym lekarzowi i ten stwierdził że jeśli mam lekką pracę
(nie
muszę dżwigać ciężkich rzeczy itp) to bede mogł wrócić do pracy po
miesiącu.
Jak tojest po przeszczepie ? czy jest może ktoś po takiej operacji? Pozdrawiam Grzegorz

Witaj:-) lekarze mowia Ci dokladnie tak, jak powinno byc. Nie zapomnij jednej rzeczy - przeszczep przywraca Ci wzrok...wiec musisz go chronic jak najmocniej - wiesz dobrze, ze jest to dla Ciebie jedyna forma utrzymania wzroku. Nie mozesz wiec ryzykowac komplikacji, ktore moga wyplynac z innych przyczyn niz medyczne.

pozdrawiam

casus

Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia

Widzę bez okularów Widzę bez okularów

Choroby alergiczne wieku rozwojowego Choroby alergiczne wieku rozwojowego

Medycyna na krawędzi Medycyna na krawędzi

Transplantologia kliniczna Transplantologia kliniczna