Powiązane leki
(opisy)

Tagi

gratulowac piotrek refleks niegdy reka fachowiec spostrzegawczosc wyrazny konsultowac trzasc

Fora dyskusyjne

zobacz Palec mi sie trzesie od walenia w worek bokserski (3)

zobacz Poziom cukru we krwi (7)

zobacz Hipoglikemia. I co dalej? (0)

zobacz Wynika Prosze o odpowiedz (7)

zobacz zimne i trzęsące się ręce , wysokie ciśnienie (2)

zobacz Trzese sie (0)

zobacz Trzęsą mi się ręcę, mam 15 lat (5)

zobacz zaniki pamięci (1)

zobacz Co mi jest? (2)

zobacz Trzęsienie rąk (3)

zobacz trzesace sie dlonie (3)

zobacz Trzęsące się ręce - jak leczyć? (9)

zobacz Nerwica? (1)

zobacz Nie odczuwanie bólu,trzęsące się ręce,częste skurcze mięśni. (0)

zobacz Trzęsienie rak (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Trzesace sie rece

Trzesace sie rece

piotrek77, 21-07-2003, 10:55

Witam

Mam pytanie do fachowcow: Objawm czego moga byc trzesace sie rece. Dodam, ze "pacjent" ma dopiero 15 lat i nigdy nie zazywal zadnych narkotykow, alkoholu, kawy itp... "Pacjent" ma dzisiaj lat 20 i objaw nie ustapil a wrecz przeciwnie, jest bardziej wyrazny. Niegdy tez nie konsultowal tego z zadnym lekarzem.

Co na to powiedza fachowcy?

pozdrawiam

piotrek77

Re: Trzesace sie rece | Jerzy (Dusk), 21-07-2003, 21:31

"piotrek77" napisał(a) tak:
Witam

Mam pytanie do fachowcow: Objawm czego moga byc trzesace sie rece. Dodam, ze "pacjent" ma dopiero 15 lat i nigdy nie zazywal zadnych narkotykow, alkoholu, kawy itp... "Pacjent" ma dzisiaj lat 20 i objaw nie ustapil a wrecz przeciwnie, jest bardziej wyrazny. Niegdy tez nie konsultowal tego z zadnym lekarzem.

gratuluję refleksu i spostrzegawczości

Jerzy

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą 77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?