Powiązane leki
(opisy)

Tagi

plesc napewno dziewczynka chlopak rtec wplywac wirowac dziecko poczac rodzic

Fora dyskusyjne

zobacz płeć dziecka (3)

zobacz Chirurgia dziecięca (2)

zobacz Zespół Westa (2)

zobacz Poważny problem z rodzicami. (30)

zobacz Jak to powidzieć rodzicom? (12)

zobacz Szczepionki a autyzm? (4)

zobacz wizyta u ginekologa (4)

zobacz Mam 14 lat i mam stulejke co robić ? (2)

zobacz Problem ze wzwodem u mojego chlopaka (1)

zobacz Pęknięta prezerwatywa (3)

zobacz Jaki wpływ ma nadwaga na antykoncepcję hormonalną (43)

zobacz Dni płodne (7)

zobacz co to może znaczyć? (12)

zobacz ciąża po chemioterapi (0)

zobacz Przedawkowanie leku SEREWENT DYSK PRZEZ DZIECKO (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA

CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA

Joanna , 07-05-1997, 01:26

Mam juz trzech synow czy moze ktos zna jakas prawie 100% metode zeby zrobic dziewczynke. Slyszalam ze jakas dieta , ze rozdzielanie plemnikow wirowanie w gradiencie stezen bo podobno te od chlopakow lzejsze , ale maz napewno nie da wirowac. Wiec prosze o cos mniej drastycznego Joanna joannaz [at] priv.onet.pl

Re: CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA | Andrzej Babinicz, 11-05-1997, 16:09

Joanna wrote:
Mam juz trzech synow czy moze ktos zna jakas prawie 100% metode zeby zrobic dziewczynke. Slyszalam ze jakas dieta , ze rozdzielanie plemnikow wirowanie w gradiencie stezen bo podobno te od chlopakow lzejsze , ale maz napewno nie da wirowac. Wiec prosze o cos mniej drastycznego
Nie znam metody, ale przypomniala mi sie w zwiazku z Twoja profesja pewna historia, opowiedziana przez znajomego chemika. Otoz kilkanascie lat temu stlukl sie im pojemnik z rtecia. Wiekszosc zebrali, ale sporo tego zostalo pomiedzy deskami podlogi, parujac przez lata. Od tego czasu wszystkim pracownikom rodzili sie wylacznie synowie.
Pozdrawiam Jedrus

Re: CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA | , 12-05-1997, 12:16

Joanna (joannaz [at] priv.onet.pl) wrote: : Mam juz trzech synow czy moze ktos zna jakas prawie 100% metode zeby zrobic : dziewczynke. Slyszalam ze jakas dieta , ze rozdzielanie plemnikow wirowanie : w gradiencie stezen bo podobno te od chlopakow lzejsze , ale maz napewno : nie da wirowac. Wiec prosze o cos mniej drastycznego : Joanna joannaz [at] priv.onet.pl :

Byly na ten temat rozne teorie, m.in. dot. ruchliwosci i zdolnosci do przezycia plemnikow "meskich" i "zenskich" i w zwiazku z tym zdolnosci do zaplodnienia w zaleznosci od fazy cyklu miesiaczkowego. Z pewnoscia mozna by probowac przy bardzo regularnym cyklu. A moze by zawierzyc naturze? Zaobserwowano, ze wielu chlopcow rodzilo sie po wojnach, kiedy mezczyzni wracali wyczerpani do domow. Moze jest tak, ze natura sama stara sie "odtworzyc" to, co staje sie zagrozone?

Proponuje wiec meza nie odwirowywac, lecz wyslac na wczasy. Samej zas wymyslic sobie jak najwiecej pracy zmuszajacej do jak najwiekszego wysilku. I jest szansa, ze bedzie dziewczynka.

Chyba, ze po tym wysilku odechce sie wszystkiego...:)

UWAGA: Opinia powyzsza nie moze byc podstawa do ew reklamacji!

Powodzenia!

Andrzej

Re: CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA | Marcin Debowski, 13-05-1997, 16:12

Joanna (joannaz [at] priv.onet.pl) wrote: : Mam juz trzech synow czy moze ktos zna jakas prawie 100% metode zeby zrobic : dziewczynke. Slyszalam ze jakas dieta , ze rozdzielanie plemnikow wirowanie : w gradiencie stezen bo podobno te od chlopakow lzejsze , ale maz napewno : nie da wirowac. Wiec prosze o cos mniej drastycznego
Pamietam w odleglej przeszlosci, napisalem kiedys programik na zx-spectrum, ktory na podstawie kilku danych przewidywal plec dziecka. Potrzebna byla data poczecia, a pozostalych danych jakos nie pamietam. Dane bazowe stanowila jakas tabela bodajze zaczerpnieta z "przyjaciolki" czy czegos w tym stylu. Owo cudo, podawalo poprawnie plec w przypadku okolo 80% juz urodzonych osob (srednio-reprezentatywna probka 20-30 studentow) co i tak wydaje mi sie zdumiewajace. Dostepu do programiku w najblizszym czasie miec nie bede o ile sie wogole gdzies trwale nie zapodzial, ale moze ktos wie co to moglo takiego byc.

pozdrawiam

Marcin Debowski

// UTCT, www.pg.gda.pl/~agatek, agatek [at] utctu19.ct.utwente.nl

Re: CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA | Piotr Kosibowicz, 16-05-1997, 04:27

Andrzej Babinicz wrote in article ...
Joanna wrote:
zrobic
wirowanie

ja mam taka metode - skuteczna - od lat wszyscy znajomi maja co ccha - pisze o tym i popularyzuje - dziwie sie ze nie wiesz?

napewno
Metoda jest tania skuteczna

Nie znam metody, ale przypomniala mi sie w zwiazku z Twoja profesja pewna historia, opowiedziana przez znajomego chemika. Otoz kilkanascie lat temu stlukl sie im pojemnik z rtecia. Wiekszosc zebrali, ale sporo tego zostalo pomiedzy deskami podlogi, parujac przez lata. Od tego czasu wszystkim pracownikom rodzili sie wylacznie synowie.
- przypadkowa koincydencja. Rownie dobrze mozna by mniemac ze rtec w podlodze byla przyczyna zmiany ustroju w PL na kapitalistyczny!

kosi333 [at] free.polbox.pl Fido: (2:486/10.26) www.webspawner.com/users/propaga/ -----------------------------------------------------------
FREE Turn-Key Online Business 4 YOU! <
www.netopp.com Sponsor I.D.#: 2555 OVERVIEW [at] NETOPP.COM Your chance!

Re: CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA | Piotr Kosibowicz, 16-05-1997, 04:27

Marcin Debowski wrote in article ...
zrobic
wirowanie
napewno
Pamietam w odleglej przeszlosci, napisalem kiedys programik na zx-spectrum, ktory na podstawie kilku danych przewidywal plec dziecka.
napisales i teraz nie mozesz znalesc?? Nie uwierze??

kosi333 [at] free.polbox.pl Fido: (2:486/10.26) www.webspawner.com/users/propaga/ -----------------------------------------------------------
FREE Turn-Key Online Business 4 YOU! <
www.netopp.com Sponsor I.D.#: 2555 OVERVIEW [at] NETOPP.COM Your chance!

Re: CZY MOZNA WPLYWAC NA PLEC DZIECKA | Błaszczak Jarosław, 16-05-1997, 13:21

Odpowiadam na reply gdyz skasowalem juz zapytanie Joanny. Obserwacja Nr 1. Po studiach bedac w wojsku trafilem do jednostki radarowej. Wszyscy wojskowi mieli tylko dziewczyny i jak podpytywalem sie bylo tak od wielu lat. Moja rada: wyslac na rok w poblize radarow ( to nie jest zart ). Musi byc pewien wplyw promieniowania X na eliminacje XY ( problem mnie nurtowal okrutnie gdyz bylem zaraz po slubie i pierwszego chcialem miec chlopaka - mam teraz dwoch, ale poniewaz dowodzilem kierowcami i mechanikami samochodow, na ktorych zamontowane byly radary, bralem na siebie wszystkie wyjazdowe zadania aby byc jak najdalej od radarow, bralem tez pod uwage inne aspekty zdrowotne, w tym mozliwosc raka ).

Obserwacja Nr 2. Przebywalem za granica przez 5 lat. Grono polskie bylo male. Malzenstwa tylko polskie mialy tylko dziewczynki ( moment poczecia za granica ). Maz Polak, zona miejscowa - tylko chlopaki, maz Polak, zona miejscowa - poczecie w Polsce po powrocie > dziewczynka. Wysnulem stad teorie, ze gdy kobieta czuje sie nie zagrozona rodzi sie chlopak, jezeli jest nie do konca pewna przyszlosci i co czeka dziecko - rodzi sie dziewczynka.

Zdaje sobie sprawe, ze moje przemyslenia sa kontrowersyjne ( nie jestem zwiazany zawodowo z medycyna ale wiele aspektow mnie interesuje, powiedzmy z filozoficznego punktu widzenia ) ale prosze, po pierwszym usmiechnieciu sie z poblazaniem, zastanowic sie przez chwile i porownac ze znajomymi ( lub ze swoja sytuacja w momencie poczecia dziecka ) i przeniesc te obserwacje biorac pod uwage przezycia i sytuacje psychiczna kobiety w momencie poczecia - na pewno jest to niezbadany i pasjonujacy temat ( nie jest to ironia z mojej strony ). Osobiscie uwazam, ze sa to jedne z wielu czynnikow, gdyz sprawa jest bardziej zlozona ( tak jak natura czlowieka ) ale tej rteci tez bym nie lekcewazyl. Mam w pracy tez pewien kontakt z rtecia.

z gory przepraszajac medykow za niefachowe sformulowania ( czytam te liste z czystej ciekawosci i checi poznania otaczajacego swiata )

Jaroslaw Blaszczak

zrobic wirowanie
P.S. Dziwi mnie sformulowanie w ustach kobiety zrobic dziecko ( to zart )

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak pomagać dziecku w życiowych rozstaniach Jak pomagać dziecku w życiowych rozstaniach

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży

Dieta płodności. W zgodzie z naturą Dieta płodności. W zgodzie z naturą

Jak Żyć Długo i Zdrowo Jak Żyć Długo i Zdrowo

100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców 100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców