Powiązane leki
(opisy)

Echinapur (maść) (Echinacea purpurea)

Zelefion (Terbinafinum)

Epiduo (Adapalenum, Benzoylis peroxydum)

Mavena B12

Protopic (Tacrolimus)

SolphaDermol

Alpicort (Prednisolonum, Acidum salicylicum)

Differin (Adapalenum)

Lamisilatt (Terbinafini hydrochloridum)

Linola (maść, krem) (Fatty acids, unsaturated)

Tagi

limit wspomniec podejscie szczescie kolejeczka zyczyc skierowac wizyta poprzednik dermatolog

Fora dyskusyjne

zobacz Wizyta u kilku specjalistów? (2)

zobacz Zaczerwienienia na szyji (5)

zobacz nurtujące pytanie odnosnie skierowan (3)

zobacz Piegi/znamiona (12)

zobacz testy alergiczne (1)

zobacz Uraz oka (2)

zobacz mam problem z zakrapianiem oka (2)

zobacz zabieg ETS (14)

zobacz Wyciek z pępka (3)

zobacz Dziwna kurzajka (2)

zobacz Skóra stopy. (9)

zobacz Dwa czerniaki na nodze (4)

zobacz Czy dermatolog coś pomoże? (3)

zobacz czerwone bąbelki (1)

zobacz Jak się dostać do endokrynologa na NFZ (7)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Skierowanie do dermatologa

Skierowanie do dermatologa

Mariola, 22-07-2003, 10:25

Czy do dermatologa wymagane jest skierowanie? Ktoś parę wątków wczesniej napisał, że nie, ale mnie się cały czas wydawało, że jest potrzebne. Muszę się wybrać, bo mam uczulenie od słońca na dłoniach, a przeraża mnie wizyta najpierw u lekarza pierwszego kontaktu. U mnie w przychodni trzeba stać od 6 a dopiero o 7.30 czynna jest rejestracja, a ja na 7.30 do pracy:-( Pozdrawiam Mariola

Re: Skierowanie do dermatologa | JacekG., 22-07-2003, 11:16

Czy do dermatologa wymagane jest skierowanie? Ktoś parę wątków wczesniej napisał, że nie, ale mnie się cały czas wydawało, że jest potrzebne.
Idziesz bez skierowania. Ten ktoś ma rację. JacekG.

Re: Skierowanie do dermatologa | zgucior, 22-07-2003, 21:47

nie potrzebujesz skierowania tak samo jak do ginekologa

Re: Skierowanie do dermatologa | Fiolet, 25-07-2003, 22:09

Użytkownik "Mariola" napisał w wiadomości news:bfil50$b2m$1 [at] korweta.task.gda.pl...
Czy do dermatologa wymagane jest skierowanie? Ktoś parę wątków wczesniej napisał, że nie, ale mnie się cały czas wydawało, że jest potrzebne. Muszę się wybrać, bo mam uczulenie od słońca na dłoniach, a przeraża mnie wizyta najpierw u lekarza pierwszego kontaktu. U mnie w przychodni trzeba stać od
6
a dopiero o 7.30 czynna jest rejestracja, a ja na 7.30 do pracy:-( Pozdrawiam Mariola

jak już wspomnieli poprzednicy nie trzeba skierowania ale.... jastem Repem więc Ci powiem jak to wygląda life dermatolodzy mają limity na pacjentów średnio to ok. 15-20 osób dziennie jak masz dużo szczęścia to może uda ci się za pierwszym podejściem jak nie to kolejeczka przeciętna średnia to ok. 2 tygodnie, opcja dla bogatych wizyta od ręki za drobną odpłatnością u lekarza różnie sobie życzą trochę mniej niż w gab. prywatnym od 10-+30pln pozdrawiam życzę szczęcia marzena

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

W obronie szczęścia W obronie szczęścia

Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie

Medycyna niekonwencjonalna Medycyna niekonwencjonalna

Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie

Lecznictwo niemedyczne w Polsce Lecznictwo niemedyczne w Polsce