Powiązane leki
(opisy)

Tagi

friko plusgsm priv przetlumaczyc znajda mailto slocki kalendarzowy dziecko zyczliwy

Fora dyskusyjne

zobacz wiek kostny (0)

zobacz moczenie nocne (2)

zobacz Klaster i co dalej ? (0)

zobacz Soczewki kontaktowe na noc. (0)

zobacz Problem z testami (1)

zobacz dziwna naprośl (1)

zobacz Mówienie przez nos - poraz kolejny ! (0)

zobacz Żółty katar (1)

zobacz proszę o przetłumaczenie na "nasze" badania RTG kręgosłupa (3)

zobacz Grzybica jamy ustnej (0)

zobacz Ostroga piętowa. (4)

zobacz złamana/wybita ręka (1)

zobacz Kolano RTG (3)

zobacz wyrośl kostna (1)

zobacz Czy to jest PÓŁPASIEC? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Co to jest SDS ???

Co to jest SDS ???

Mariusz Słocki, 09-01-1999, 20:24

W jednej z publikacji przeczytałem następujący fragment: "... Pomiary antropologiczne wykazały zmniejszenie wymiarów obwodu głowy średnio do około -6,5 SDS (zakres od -4,4 SDS do -9,0 SDS) w porównaniu z dziećmi zdrowymi w tym samym wieku kalendarzowym. ..." Czy znajdzie się życzliwa osoba i przetłumaczy mi czym jest jednostka SDS. Z góry dziękuję za pomoc.

-- Mariusz Słocki e-mail: mailto:mes [at] priv.onet.pl sms: mailto:+48601355439 [at] text.plusgsm.pl www: friko.onet.pl/op/mes/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Mała książka o homofobii Mała książka o homofobii

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Badania pletyzmograficzne w praktyce pulmonologicznej Badania pletyzmograficzne w praktyce pulmonologicznej

Choroba niedokrwienna serca Choroba niedokrwienna serca

Komunikowanie się lekarza z pacjentem Komunikowanie się lekarza z pacjentem