Tagi

przestac kluc podnosic wyjazd bolec wstawac splyw bola sredni miesien

Fora dyskusyjne

Bolący dół pleców (3)

Problem z nadgarstkiem i mieśniem. (1)

Wyskakujaca reka! (1)

POŚLADEK (2)

TORBIEL W STAWIE SKOKOWYM (0)

Bóle głowy, ciemność przed oczami, kłucie (3)

drętwienie nóg,kłucie w okolicy serca,bóle pleców (3)

Kłucie serca (3)

ból żeber z prawej strony (0)

zawroty głowy podzcas podnoszenia się (1)

Silne przewlekłe bóle kolana (0)

2-4 dniowy ból kręgosłupa (1)

przepuklina (1)

Nie steroidowe leki na stawy (28)

bole miesni (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bolacy miesien i wyjazd wakacyjny

Bolacy miesien i wyjazd wakacyjny

Lukasz Goralczyk, 01-08-2003, 06:40

Witam, Wczoraj przesadzilem z podnoszeniem sporej butil z woda i cos mi sie stalo w jeden z miesni na plecach; butle podnosilem na wprost siebie na wyprostowanych rekach. Teraz ledwo moge sie obrocic w lewo i boli (sredni klujacy bol) np. jak wstaje. Czy to moze byc cos powaznego? Pytam bo za tydzien mam wyjazd na splyw kajakowy i nie wiem czy do tego czasu przestanie bolec.

Dziekuje i pozdrawiam.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Ginekologia praktyczna Ginekologia praktyczna

Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu

Nie mogę przestać palić Nie mogę przestać palić

Inteligencja ciała. Jak zachować młodość? Inteligencja ciała. Jak zachować młodość?