Tagi

tracic mocz nablonek ujemny mirka uwaga maic internet obecny bialko

Fora dyskusyjne

zobacz Badanie ogólne moczu - prosze o interpretację (50)

zobacz Kamica Nerkowa czy zwykle zakazenie drg moczowych? (1)

zobacz Proszę o interpretację wyników krwi (1)

zobacz Proszę o interpretację badania moczu (1)

zobacz Spuchnięte nogi (2)

zobacz Badanie moczu - wyniki. (1)

zobacz Proszę o interpretację badania moczu (0)

zobacz INTERPRETACJA WYNIKÓW (3)

zobacz wyniki badań moczu (ogólne) (2)

zobacz badanie moczu (0)

zobacz S.O.S (1)

zobacz wyniki tsh ft3 i ft4 - interpretacja (4)

zobacz Proszę o interpretację wyników krwi (1)

zobacz Interpretacja RTG płuc, próba RT, badanie moczu (1)

zobacz interpretacja wyników moczu - 21 TC (1)

wyniki moczu

Mirek, 15-01-1999, 13:14

Witam Wlasnie odebralem wyniki badania moczu mojej zony i jestem zaniepokojony. bialko - slad cukier - ujemny urobilinogen - ujemny nablonki wielokatne - liczne nablonki okragle - 0-1 waleczki - szkliste 0-1 leukocyty - 30-40 erytrocyty - (slabo czytelne - wylugo ?) 12-15 sluz - skapy inne - bardzo liczne bakterie

Czy ktos moglby to ocenic i podpowiedziec, od ktorego lekarze zaczac ? Majac na uwadze obecny, maly balagan w sluzbie zdrowia, chcialbym trafic na wlasciwa droge i nie tracic czasu, nawet jezeli mialyby to byc wizyty prywatne.

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Pozdrowienia Mirek

mirek [at] onyks.wszib.poznan.pl

Re: wyniki moczu | Skibi, 16-01-1999, 00:52

Wygląda na infekcję układu moczowego, szczególnie jeśli szczypie podczas dość częstego siusiania. U kobiet dość częste - króciutka cewka moczowa. Nie panikuj, trochę furaginu i pewnie będzie ok. Zróbcie posiew moczu, najlepiej z antybiogramem i będzie wiadomo czym najlepiej przeleczyć. Generalnie każdy doktor powinien umieć coś tagiego wyleczyć, a urolog w szczególności. Zdrowia, łączę wyrazy szacunku, Skibi

Re: wyniki moczu | , 16-01-1999, 11:30

On 15 Jan 1999 11:14:43 GMT, Mirek wrote:
Wlasnie odebralem wyniki badania moczu mojej zony i jestem zaniepokojony.
Nie leczy się pacjentów przez internet ( jeszcze ), nie liczyłbym na wirtualną medycynę jeśli realna jest denna. Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej wystarczy.
Krzysztof P. Jasiutowicz, M.D | Strona o reformie służby zdrowia kpjas [at] priv.onet.pl [at] box43.gnet.pl | friko.onet.pl/cz/kpjas/rsz.html" target="_blank">friko.onet.pl/cz/kpjas/rsz.html friko.onet.pl/cz/kpjas/ |

Re: wyniki moczu | Mirek, 18-01-1999, 15:36

Krzysztof P. Jasiutowicz napisał(a) w artykule ...
On 15 Jan 1999 11:14:43 GMT, Mirek wrote: Nie leczy się pacjentów przez internet ( jeszcze ), nie liczyłbym na wirtualną medycynę jeśli realna jest denna.
Nie chodzi mi o leczenie przez internet. Prosze uwaznie przeczytac moj post. Pytalem tylko, do ktorego lekarza sie udac (majac na uwadze obecna sytuacje), aby nie tracic czasu.

Mirek

Re: wyniki moczu | Mirek, 18-01-1999, 15:37

Skibi napisał(a) w artykule ...
Wygląda na infekcję układu moczowego, szczególnie jeśli szczypie podczas dość częstego siusiania. U kobiet dość częste - króciutka cewka moczowa. Nie panikuj, trochę furaginu i pewnie będzie ok. Zróbcie posiew moczu, najlepiej z antybiogramem i będzie wiadomo czym najlepiej przeleczyć. Generalnie każdy doktor powinien umieć coś tagiego wyleczyć, a urolog w szczególności. Zdrowia, łączę wyrazy szacunku, Skibi

Dzieki za pomoc.

Mirek

Re: wyniki moczu | Karina, 26-01-1999, 16:07

Mirek wrote:

Krzysztof P. Jasiutowicz napisa3(a) w artykule ...

Nie chodzi mi o leczenie przez internet. Prosze uwaznie przeczytac moj post. Pytalem tylko, do ktorego lekarza sie udac (majac na uwadze obecna sytuacje), aby nie tracic czasu.

Mirek
Bialko w moczu - moze do nefrologa ???

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii

Ból - diagnostyka, leczenie i prewencja Ból - diagnostyka, leczenie i prewencja

Grupa krwi 0 Grupa krwi 0

Grupa krwi B Grupa krwi B

Jaja i mleko Jaja i mleko