Powiązane leki
(opisy)

Tagi

kolano kuracja nadwyrezyc kiek sciegno przynosic trening kolanin wiezadlo zaczep

Fora dyskusyjne

zobacz Sciegna w udzie (2)

zobacz Staw kolanowy - ból (0)

zobacz Zapalenie mięśni więzadeł i ścięgien (1)

zobacz Choroba Osgooda-Schlattera i ból więzadeł w kolanie (1)

zobacz Czy to mogą być więzadła? (2)

zobacz Ból w dole podkolanowym (27)

zobacz Interpretacja badania MR (3)

zobacz skrecone kolano - wyniki USG i rezonansu (4)

zobacz USG KOLANA- opis (4)

zobacz Więzadło krzyżowe przednie (7)

zobacz Czy mam coś poważnego z kolanem? (7)

zobacz USG kolana (0)

zobacz Ból kolana (zapalenie więzadła rzepki). (0)

zobacz KOLANO (2)

zobacz zerwane sciegno w kolanie (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie

nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie

Michal Kiek, 20-08-2003, 12:11

hello, trenuje ju-jitsu, ostatnio bardzo duzo bylo treningow z dzwigniami na kolana stopy itd, w tej chwili czasem miewam bole po wewnetrznej stronie kolana, znajomy lekarz powiedzial mi ze mam nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie.

jak to mozna zregenerowac?

pozdrawiam

Michal Kiek

Re: nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie | Michal, 20-08-2003, 17:20

trenuje ju-jitsu, ostatnio bardzo duzo bylo treningow z dzwigniami na
kolana
stopy itd, w tej chwili czasem miewam bole po wewnetrznej stronie kolana, znajomy lekarz powiedzial mi ze mam nadwyrezone sciegna i zaczepy w
kolanie.
Musisz bardzo uważać aby nie pozrywać więzadeł. Przerwa dobrze zrobi. Ale nie bezczynnie,

Pozdrawiam

Re: nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie | Michal Kiek, 20-08-2003, 22:58

Musisz bardzo uważać aby nie pozrywać więzadeł. Przerwa dobrze zrobi. Ale nie bezczynnie,
dziekuje

czy glukozamina, kolagen pomoga co kolwiek slyszalem tez a czyms takiem jak alrtryl czy jakos tak kosztuje to ok 70 zl jest na recepte i kuracja - 3 razy w roku, z tym ze to bardzie na stawy niz sciegna z tego co wiem

sa jakies "specyfiki", farmaceutyki ktore potrafia wzmocnic sciegna?

pozdrawiam

Michal Kiek

Re: nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie | Docia, 20-08-2003, 23:17

czy glukozamina, kolagen pomoga co kolwiek slyszalem tez a czyms takiem
jak
alrtryl czy jakos tak kosztuje to ok 70 zl jest na recepte i kuracja - 3 razy w roku, z tym ze to bardzie na stawy niz sciegna z tego co wiem

sa jakies "specyfiki", farmaceutyki ktore potrafia wzmocnic sciegna?

pozdrawiam

Michal Kiek
Mój ortopeda mówi, że z jego doświadczeń klinicznych wynika iż Arthryl nie przynosi stałych efektów (1 kuracja półtoramiesięczna to teraz już jakieś 180 zł), doraźne w czasie brania może przynosić.

Może lepiej wspomagająco pomyśleć o jakiś zabiegach rehabilitacyjnych, i na pewno odstawić dźwignie na kolana.

dorota

Re: nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie | Michal, 21-08-2003, 01:34

czy glukozamina, kolagen pomoga co kolwiek slyszalem tez a czyms takiem
jak
alrtryl czy jakos tak kosztuje to ok 70 zl jest na recepte i kuracja - 3 razy w roku, z tym ze to bardzie na stawy niz sciegna z tego co wiem
Na więzadła nie wiem czy są preparaty natomiast są medykamenty na chrząstkę stawową. Mi pomógł hialgan (chialgan- nie pamiętam jak się nazywa) ale jest diabelnie drogie- komplet zastrzyków na kolano to parę stuwek.

Pozdrawiam

Re: nadwyrezone sciegna i zaczepy w kolanie | dziecio, 26-08-2003, 23:26

Użytkownik "Michal Kiek" napisał w wiadomości news:11633-1061367110 [at] 213.17.139.142...
hello, trenuje ju-jitsu, ostatnio bardzo duzo bylo treningow z dzwigniami na
kolana
stopy itd, w tej chwili czasem miewam bole po wewnetrznej stronie kolana, znajomy lekarz powiedzial mi ze mam nadwyrezone sciegna i zaczepy w
kolanie.
Polecam wizyte w gabinecie fizjoterpii :) Na pewno nie zabronia Ci sie ruszac (jesli Ci zalezy na kontynuacji treningow).

pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Powiedz życiu tak! - poradnik dobrostanu Powiedz życiu tak! - poradnik dobrostanu

Anatomia człowieka. Tom 1 Anatomia człowieka. Tom 1

Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób

Jeść, aby schudnąć Jeść, aby schudnąć

Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa