Tagi

kita noga palce opuchlizan opuchlizna odretwiec wydawac pozr zaczac opadly

Fora dyskusyjne

zobacz Opuchlizan po wyrwaniu ósemki (5)

zobacz ból łokcia i drętwienie palców (2)

zobacz Skręcenie stawu skokowo-goleniowego. (1)

zobacz Problem z palcami (0)

zobacz zdrętwiały fragment ręki pod gipsem (3)

zobacz Opuchnięcie i odrętwienie w palcach. (0)

zobacz Zdrętwiałe palce dłoni (2)

zobacz drętwienie opuszków palców wskazującego i środkowego (8)

zobacz BÓL I DRĘTWIENIE PRAWEJ RĘKI BUDZI MNIE W NOCY (4)

zobacz Ból palca u nogi (0)

zobacz zez oka i opadajaca powieka (0)

zobacz Spuchnięta kostka (8)

zobacz Okropny ból stopy. (24)

zobacz Dziwne objawy (2)

zobacz Szyte kolano i odrętwienie (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Opuchlizna na nodze

Opuchlizna na nodze

Kita, 28-08-2003, 11:14

Witam, chcialabym sie dowiedziec czy nie wiecie co moze byc przyczyna opuchlizny na nodze, a dokladniej na lewej stopie. Utrzymuje mi sie ona juz od dwoch miesiecy. Poltora miesiaca temu bylam u ortopedy, zrobil mi rentgen i stwierdzil, ze stopa jest tylko spuchnieta. Kazal mi smarowac ja masciami, bralam nawet jakies leki. Przez pewien czas wydawalo mi sie, ze opuchlizan opadla, ale teraz jest jeszcze gorzej. A wszystko zaczelo sie od odretwienia. Do tej pory mam dziwny bol w palcach, korych nie moge uniesc do gory. Z gory dziekuje za odp. Pozr, kita.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Praktyczne obliczenia farmaceutyczne Praktyczne obliczenia farmaceutyczne

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi

Uzdrawiające moce w twoim życiu Uzdrawiające moce w twoim życiu

Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu