Powiązane leki
(opisy)

Oenobiol Worki i Cienie Pod Oczami

Opokan Hot

Tarproxen (Naproxenum)

Voltaren Termal

Cimicifuga Homaccord (krople)

Ibufen (żel) (Ibuprofenum)

Ibum (żel) (Ibuprofenum, Lewomentolum)

Panadol Rapid (Paracetamolum)

Solpadeine (Paracetamolum, Coffeinum, Codeini phosphas)

Voltaren Emulgel (Diclofenacum natricum)

Tagi

szkodzic typowy krag kregoslup plecy ledzwiowy umiarkowac sytacje ktorys okolica

Fora dyskusyjne

zobacz RTG kręgosłupa (8)

zobacz Interpretacja badania KT kręgosłupa (0)

zobacz MR kręgosłupa lędźwiowego - objasnienie (0)

zobacz Ból kręgosłupa odcinka lędzwiowego, opis badania. (0)

zobacz odcinek lędźwiowy kręgosłupa (3)

zobacz Badanie MRI kregosłupa L (0)

zobacz BÓL I DRETWIENIE NOGI I SKURCZE MIESNI (5)

zobacz Ból kręgosłupa lędżwiowego z prawej strony i prawego boku (7)

zobacz RTG kregoslupa (2)

zobacz Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (41)

zobacz Rwa kulszowa - objawy, leki, jak leczyć? (50)

zobacz Operacja kręgosłupa lędźwiowego (0)

zobacz rtg kręgosłupa (1)

zobacz Wyniki badania RTG (13)

zobacz MRI + RTG KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO I LĘDŹWIOWEGO (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » kręgosłup - lędźwia - please

kręgosłup - lędźwia - please

andrx, 01-09-2003, 14:40

witam grupowiczow/ sprawa jest nastepujacego typu/ otoz od jakiegos czasu mam dziwne uczucie w okolicach kregow ledzwiowych/ okreslilbym to jako jakas taka dziwna forma umiarkowanego bolu/ nie sa to raczej korzonki, bo nie lapie mnie typowy postrzal w jakichs tam pozycjach/ bol tez nie promieniuje raczej na zadne inne okolice, tylko jest skoncentro- wany typowo w okolicy kregow ledzwiowych/ wyglada na to ze to typowo od ktoregos kregu/ tylko momentami troche zapromieniuje wieksza okolice ledzwiowa, ale ciagle jest to bol umiarkowany/ plecy mi co chwila kombinuja jak sie ustawic, w sumie tez jabym sie bardziej pocil na plecach/ jest to cholernie irytujace bo trwa juz na dobra sprawe 3 tygodnie/ badania krwi ok/ usg nerek tez/ ostatnio cwiczylem troche jogi, praktycznie nie pomaga, ale tez w sumie nie szkodzi, poza tym, ze czuje pozniej te miesnie w tym odcinku ledzwiowym/

i teraz wlasnie prosba/ prosze o jakiekolwiek informacje nt jak nizej: 1. czy ktos z was zna jakichs dobrych kregarzy w okolicach Katowic lub Gliwic/ prosze o namiary/ oczywiscie moze byc na priva/ bo wg mnie to moze byc problem z ktoryms kregiem (ami ) w odcinku ledzwiowym/ byc moze 1 lub 2 wizyty by pomogly/ chociaz znajac moje szczescie to raczej nierealne/ wiem ze to w sumie moze byc troche ryzykowne, bo moze pogorszyc sprawe, ale mam taka sytacje ze jestem sklonny zaryzykowac/// 2. czy ktos mial podobna przypadlosc/ w takim przypadku prosilbym o jakiekolwiek sugestie/ przede wszystkim jak nie szkodzic, a ewentualnie jak zaczac poprawiac sytacje/// Z gory bardzo dziekuje za wszelkie uwagi/ Bede na prawde bardzo wdzieczny/ Andrzej ( Andrx )

Re: kręgosłup - lędźwia - please | , 03-09-2003, 19:23

witam grupowiczow/ sprawa jest nastepujacego typu/ otoz od jakiegos czasu mam dziwne uczucie w okolicach kregow ledzwiowych/ okreslilbym to jako jakas taka dziwna forma umiarkowanego bolu/ nie sa to raczej korzonki, bo nie lapie mnie typowy postrzal w jakichs tam pozycjach/ bol tez nie promieniuje raczej na zadne inne okolice, tylko jest skoncentro- wany typowo w okolicy kregow ledzwiowych/ wyglada na to ze to typowo od ktoregos kregu/ tylko momentami troche zapromieniuje wieksza okolice ledzwiowa, ale ciagle jest to bol umiarkowany/ plecy mi co chwila kombinuja jak sie ustawic, w sumie tez jabym sie bardziej pocil na plecach/ jest to cholernie irytujace bo trwa juz na dobra sprawe 3 tygodnie/ badania krwi ok/ usg nerek tez/ ostatnio cwiczylem troche jogi, praktycznie nie pomaga, ale tez w sumie nie szkodzi, poza tym, ze czuje pozniej te miesnie w tym odcinku ledzwiowym/

i teraz wlasnie prosba/ prosze o jakiekolwiek informacje nt jak nizej: 1. czy ktos z was zna jakichs dobrych kregarzy w okolicach Katowic lub Gliwic/ prosze o namiary/ oczywiscie moze byc na priva/ bo wg mnie to moze byc problem z ktoryms kregiem (ami ) w odcinku ledzwiowym/ byc moze 1 lub 2 wizyty by pomogly/ chociaz znajac moje szczescie to raczej nierealne/ wiem ze to w sumie moze byc troche ryzykowne, bo moze pogorszyc sprawe, ale mam taka sytacje ze jestem sklonny zaryzykowac/// 2. czy ktos mial podobna przypadlosc/ w takim przypadku prosilbym o jakiekolwiek sugestie/ przede wszystkim jak nie szkodzic, a ewentualnie jak zaczac poprawiac sytacje/// Z gory bardzo dziekuje za wszelkie uwagi/ Bede na prawde bardzo wdzieczny/ Andrzej ( Andrx )

W Katowicach masz bardzo dobrego neurologa i jednocześnie "kręgarza" nazywa
się Zbigniew Arkuszewski przyjmuje na ul.Wojciecha 7G/13 tel.258-00-79 jest naprawdę dobry i krzywdy Ci nie zrobi.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Plecy bez bólu Plecy bez bólu

Refleksologia w leczeniu bólów kręgosłupa Jak skutecznie i bezpiecznie pozbyć się dolegliwości pleców Refleksologia w leczeniu bólów kręgosłupa Jak skutecznie i bezpiecznie pozbyć się dolegliwości pleców

Dieta Szangri-la Dieta Szangri-la

Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować

Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców