Tagi

czesciowy uroda dozyca zart przestraszyc kardiolog brakowac kolejka kardiologia przeczytac

Fora dyskusyjne

napletek na żołędziu (0)

Mocne bicie serca. (3)

powiększony jednostronnie migdał gardłowy dorosły (0)

Powiększona śledziona (0)

KARDIOLOGIA DZIECIĘCA- ZAPRASZAM (0)

KARDIOLOGIA DZIECIĘCA (0)

Kardiologia dziecięca (0)

Kardiologia dziecięca (0)

blok pęczka Hisa (1)

Sanatorium Rabka (0)

Specjalizacja z kardiologii (3)

Pogrubione wsierdzie u 6 latka (0)

stulejka... ile trzeba czekać? (0)

stulejka częściowa (0)

odcinek PQ wynosi 22 sekundy!!!Co to oznacza??? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » o co chodzi? (kardiologia)

o co chodzi? (kardiologia)

i, 03-09-2003, 11:53

witam,

co to jest "niezupełny blok prawej odnogi p...ka Hissa"? nie jestem w stanie rozczytać brakującego wyrazu. co to za dolegliwość i jakie mogą być jej konsekwencje? czy to po prostu swoista uroda mojego serduszka?

pozdrawiam, iza

Re: o co chodzi? (kardiologia) | Robert, 03-09-2003, 14:07

bj4dck$58a$1 [at] nemesis.news.tpi.pl, i :
witam,

co to jest "niezupełny blok prawej odnogi p...ka Hissa"? nie jestem w stanie rozczytać brakującego wyrazu. co to za dolegliwość i jakie mogą być jej konsekwencje? czy to po prostu swoista uroda mojego serduszka?
brakujące słowo to: pęczka

Tez to mam :)

Dobry kardiolog powiedzial mi, ze to taka uroda i nic złego.

Aczkolwiek lekarz pierwszego kontaktu (po przeczytaniu opisu) powiedział, że musze szybko isc do kardiologa, bo sa takie kolejki, ze moge nie dozyc terminu ... To nie zart. Mialem wtedy 18 lat i troche sie przestraszylem.

(A chodzi o czesciowe nieprzewodzenie impulsow pobudzen)

Robert User in front of [at] is fake, actual user is: mkarta

Re: o co chodzi? (kardiologia) | i, 03-09-2003, 16:05

Użytkownik "Robert" napisał w wiadomości news:bj4ega$tq4$1 [at] topaz.icpnet.pl...
bj4dck$58a$1 [at] nemesis.news.tpi.pl, i :

brakujące słowo to: pęczka

Tez to mam :)

Dobry kardiolog powiedzial mi, ze to taka uroda i nic złego.

Aczkolwiek lekarz pierwszego kontaktu (po przeczytaniu opisu) powiedział,
że
musze szybko isc do kardiologa, bo sa takie kolejki, ze moge nie dozyc terminu ... To nie zart. Mialem wtedy 18 lat i troche sie przestraszylem.

(A chodzi o czesciowe nieprzewodzenie impulsow pobudzen)

Robert User in front of [at] is fake, actual user is: mkarta

dziękuję za uspokojenie...

pozdrawiam, i

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

10 nawyków, które rujnują kobiecą dietę 10 nawyków, które rujnują kobiecą dietę

Plan na długie życie Plan na długie życie

Problemy kardiologiczne w cukrzycy Problemy kardiologiczne w cukrzycy

Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia

Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu