Tagi

jola perforacja pajacyk glodny blona istniec bembenkowej dziecko plukac bjfs

Fora dyskusyjne

zobacz Płukanie ucha, perforacja błony bębenkowej (0)

zobacz Pisk w uchu i gorsze słyszenie (2)

zobacz Myringoplastyka a nurkowanie. (0)

zobacz perforacja błony bębenkowej (0)

zobacz alergia niby nie istniejąca (1)

zobacz Suche, słabe gardło przez alergie (2)

zobacz CT zatok- interpretacja wyników (19)

zobacz zanikowy niezyt błony sluzowej gardła (6)

zobacz dziwne uczucie w uchu (0)

zobacz Płukanie nosa wodą. (1)

zobacz ciąża mikrofijna (0)

zobacz zaburzenia tarczycy (1)

zobacz czy to upragniona ciąża? (0)

zobacz ALT i AST? (1)

zobacz Czy to wątroba? (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » perforacja błony bembenkowej

perforacja błony bembenkowej

Doktor L, 07-09-2003, 12:59

Witam,

Chcę zrobić sobie płukanie ucha. Wiem, że przeciwwskazaniem jest perforacja błony bembenkowej. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są objawy uszkodzenia błony bembenkowej? Jak mogę sprawdzić czy nie mam perforacji?

Co się stanie jeśli zrobię sobie płukanie mając perforację?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam, DL.

Re: perforacja błony bembenkowej | Jola, 07-09-2003, 22:04

Użytkownik "Doktor L" napisał w wiadomości news:bjes1r$3se$1 [at] news.onet.pl...
Witam,

Chcę zrobić sobie płukanie ucha. Wiem, że przeciwwskazaniem jest
perforacja
błony bembenkowej. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są objawy uszkodzenia błony bembenkowej? Jak mogę sprawdzić czy nie mam perforacji?
Fakt istnienia/nieistnienia perforacji może stwierdzić lekarz, który przy pomocy wziernika oceni błonę bębenkową. Metodą "domową" nie da się tego zrobić. -- Jola Nakarm głodne dziecko www.pajacyk.pl

Re: perforacja błony bembenkowej | Wiewióra, 08-09-2003, 02:14

Użytkownik "Jola" napisał w wiadomości news:bjfs28$8bc$1 [at] news.onet.pl...
Fakt istnienia/nieistnienia perforacji może stwierdzić lekarz, który przy pomocy wziernika oceni błonę bębenkową. Metodą "domową" nie da się tego zrobić.
A gdy jest perforacja to czy przy kontakcie z wodą /prysznic, basen/ nie ma się odmiennych /jakich?/ odczuć?

Zaciekawiona Wiewióra

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby zakaźne u dzieci Choroby zakaźne u dzieci

Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka

Chrapanie Chrapanie

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Masaż stóp Masaż stóp