Tagi

wspomagac roslinny tworzyc substancja panczykowski roslina ciekawa zainteresowac witryna przykuc

Fora dyskusyjne

Lek/substancja na sny (13)

ALOES -czy dobry na alergię? (7)

Znamie na udzie. (1)

Co zrobić, gdy połknie się ołówek? (6)

Zespół Gilberta vs. test z fenobarbitalem (2)

Jak to jest z tym masłem? (24)

problemy ze stopami (2)

Czy to hemoroidy? (3)

Slow-Mag ? (1)

Vitamina A (2)

Soja a+e, soyfem dla młodej osoby (0)

Kaszel ponad miesiąc. (1)

Dziwna wysypka (0)

Kamica (1)

Wysypka, pęcherze, rumieńce na rękach (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Witryna z substancjami roślinnymi

Witryna z substancjami roślinnymi

Maciej Panczykowski, 08-09-2003, 15:21

W połowie sierpnia założyłem witrynę o naukach przyrodniczych. Traktuje głównie o fizyce i biologii, ale w dziale biochemia jest coś co mogłoby zainteresować lekarzy. Są tam (częściowo będą ;) ) umieszczone informacje o znanych polskich roślinach z ciekawostkami o nich, łącznie z substancjami w nich występującymi i ich działaniem fizjologicznym. Są też wzory strukturalne niektórych z tych substancji. Oczywiście, zazwyczaj związki roślinne (szczególnie z roślin polskich) skutecznego leku nie zastąpią, ale odpowiednio dawkowane wspomagaja wydatnie leczenie. To,co tworzę w tej witrynie nie jest encyklopedią ziołolecznictwa, ale może przykuć uwage i zainteresować tym ciekawym tematem.

Pozdrawiam

Maciej Panczykowski

Re: Witryna z substancjami roślinnymi | =sveana=, 08-09-2003, 17:24

"Maciej Panczykowski" skrev i meddelandet news:bjhvp9$ban$1 [at] SunSITE.icm.edu.pl...
W połowie sierpnia założyłem witrynę o naukach przyrodniczych.

Czy adres jest tajny?

ania

Re: Witryna z substancjami roślinnymi | Maciej Panczykowski, 08-09-2003, 17:30

Użytkownik "=sveana=" napisał w wiadomości news:bjhvu1$49o$1 [at] news.onet.pl...
"Maciej Panczykowski" skrev i meddelandet news:bjhvp9$ban$1 [at] SunSITE.icm.edu.pl...

Czy adres jest tajny?

ania

Przepraszam, z tego wszystkiego nie napisałem: mpancz.webpark.pl

MP

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Smacznego! Sposób na małego niejadka Smacznego! Sposób na małego niejadka

Fitoterapia i leki roślinne Fitoterapia i leki roślinne

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody

Medycyna Kahunów Medycyna Kahunów

Zioła naszych kresów Zioła naszych kresów