Powiązane leki
(opisy)

ActiveLife L -Tyrosine

Rudistrol

Visanne (Dienogestum)

Bio-Chrom DIA

Chrom

Body Shape

Calcihexal (Calcitoninum salmonis)

Calcitonin (Calcitoninum salmonis)

Chrom Bio GTF Forte

Decapeptyl (Triptorelinum)

Tagi

zmniejszyc zadowolic stanowisko chronic pracownik dotacja niepelnosprawnosc umiarkowac stopic zaklad

Fora dyskusyjne

zobacz Stopień niepełnosprawności (1)

zobacz Przewlwkłe zapalenie wątroby typu B i stopien niepełnosprawn (2)

zobacz Praca na zgrzewarce a płodność? (0)

zobacz Szukam dobrego neurologa (0)

zobacz grupa inwalidzka (5)

zobacz Medycyna Pracy - Praca (1)

zobacz niepełnosprawność . (1)

zobacz Stopień niepełnosprawności na stałe czy na okres czasu? (6)

zobacz Grupa Inwalidzka (1)

zobacz Lekki stopień niepełnosprawności (6)

zobacz Ulga dla niepełnosprawnych (5)

zobacz Grupa inwalidzka (2)

zobacz Dotacje dla kliniki (0)

zobacz ZATAJENIE (3)

zobacz Badania okulistyczne dla kurierów (2)

campbell s chunky soups baked potato with cheddar

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Stopień umiarkowany niepełnosprawności

Stopień umiarkowany niepełnosprawności

cowboy, 10-09-2003, 11:55

Witajcie Może to pytanie nie na tą grupe, lecz nienalzłem odpowiedniej. Dostałem na komisji " Umiarkomany stopień niepełnosprawności ". Sam niewiem czy być zadowolny czy nie. Terz mam szanse na podjęcie pracy w Zakładzie Pracy Chronionej, lecz dowiedziałem się, że po wejściu do Uni mają być zmniejszone dotacje z państwa. Jestem młodym 24 letnim chłopakiem.

Moje pytanie: Czy być zadowolonym z dostanie stopnia niepełnosprawności ?

Re: Stopień umiarkowany niepełnosprawności | wojtek, 11-09-2003, 00:01

Czy być zadowolonym z dostanie stopnia niepełnosprawności ?

W pewnych warunkach stopień niepełnosprawności daje prawo do świadczeń socjalnych. Generalnie nie ma powodów do zadowolenia bo jednak masz stwierdzoną niepełnosprawność. Praca w zakładzie pracy chronionej jest dostosowana do mozliwości niepełnosprawnego pracownika. Są tez stanowiska pracy chronionej w normalnych zakładach. Co do tych dotacji to zmniejszenie nakładów nie oznacza zmniejszenia dochodów pracownika ale pracodawcy, który ma dotacje z powodu zatrudniania pracowników z okreslonym stopniem niepełnosp[arwności lub rencistów.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Miłosny potencjał kobiety. Jak zadowolić kobietę Miłosny potencjał kobiety. Jak zadowolić kobietę

Dieta Szangri-la Dieta Szangri-la

Joga dla Zdrowia. Podręcznik ćwiczeń Joga dla Zdrowia. Podręcznik ćwiczeń

Uzdrawiające energie drzew Uzdrawiające energie drzew

Anatomia funkcjonalna człowieka Anatomia funkcjonalna człowieka