Tagi

glowa terapia interesowac przejrzec kapsulka istniec chelatowy ojciec preparat zauwazyc

Fora dyskusyjne

terapia chelatowa (2)

Coś na nudę >>>>>>> (8)

Terapia komórkami macierzystymi w Niemczech (0)

co sie ze mna dzieje? (10)

Lipancrea 8000 (0)

broncho vaxon (0)

bole w dole brzucha co to jest? (2)

Helicobacter pylori - terapia 10 dniowa (6)

Duża Nadpotliwość 6 letniego dziecka (0)

RAK WĄTROBY (6)

candida (10)

ZŁA OPIEKA NAD DZIEĆMI (1)

OLIMP (1)

łysienie (0)

Problem z kałem i brudnymi majtkami (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » terapia chelatowa

terapia chelatowa

Csirke, 12-09-2003, 07:38

Witam

Ostatnio mój ojciec odkrył informacje o czymś, co nazywa się "terapia chelatowa". Przejrzałam strony na ten temat, przejrzałam archiwum grupy, niestety nie znalazłam informacji, które mnie interesują. A interesuje mnie nie tyle entuzjastyczny tekst rodem z ulotki, ale faktyczne wyniki badań nad tym sposobem leczenia. Czy ktoś może zna jakiś adres stron medycznych, gdzie można na ten temat poczytać naprawdę profesjonalne opinie?

Ojciec co prawda podejrzewa jakiś szwindel, a koszt terapii w Polsce przyprawił go o lekki zawrót głowy, zauważył jednak istnienie tego preparatu w kapsułkach i chyba coś planuje jakieś zamówienie złożyć... Szukamy razem argumentów, żeby jednak ta stówka czy dwie miesięcznie zostały w kieszeni.

Dziękuję Csirke

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pochodne sulfonylomocznika Pochodne sulfonylomocznika

Schudnąć w trzy tygodnie Schudnąć w trzy tygodnie

Psychopatologia Psychopatologia

Masaż stóp Masaż stóp

Klasztorna apteka o. Kiliana Klasztorna apteka o. Kiliana