Tagi

dlugi magnez tabletka picie organizm wazniejszy mcgen postepowac qwax wyleczyc

Fora dyskusyjne

zobacz Wypłukany magnez, hormony, zaparcia. (0)

zobacz Magnez jak brać? (2)

zobacz choroba przewlekle postępująca (0)

zobacz czy mogę zajść w ciążę (4)

zobacz ciągle coś mam w gardle :( (1)

zobacz Migdałki - problem w pracy. (1)

zobacz Jak postępować przy zapaleniu pęcherza (1)

zobacz Mulenie, mdłości, odbijanie się (3)

zobacz przegrzanie organizmu (1)

zobacz dziwne problemy zdrowotne (1)

zobacz Nadgarstek (0)

zobacz jelito drażliwe, gazy (1)

zobacz Problem z gardłem (0)

zobacz Długie przeziębienie (7)

zobacz Dziwne objawy na jezyku (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ?

Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ?

McGen, 24-09-2003, 15:16

pzdr i dziekuje za wszelkie info..

McGen

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | db501, 24-09-2003, 10:30

Kodeina, a jak nie kodeiny garsc innych przeciwbolowych tabletek.

"McGen" wrote in message news:58v2nvoa18irbkalev553tiaks2uqevgke [at] 4ax.com...

McGen

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | Magdalena Chlebna, 24-09-2003, 14:06

McGen napisał(a):

Pozwolisz, że się dopytam...

22 września wysłałeś pierwszy post odnośnie kaca, koło godziny 21. Wtedy planowałeś imprezkę i chciałeś się zabezpieczyć? A teraz po półtorej doby odczuwasz skutki niezbyt skutecznego zabezpieczenia? Czyli wiedziałeś co Cię czeka, a i tak się zdecydowałeś?

Pozdrawiam, Madzia

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | LoChNeSs, 24-09-2003, 15:23

Uzytkownik "McGen" napisal w wiadomosci news:58v2nvoa18irbkalev553tiaks2uqevgke [at] 4ax.com...

McGen
Cytuje za niejakim Qwax'em :

........ po prostu nie pic! Organizm daje Ci do zrozumienia ze nie lubi tego typu plynów - mozesz go ( ;-)) siebie) katowac ale czy wazniejsze jest dla Ciebie - "Ja(1) mam ochote" czy "Ja(2) nie toleruje"

:)))))

Pozdrawiam

Lukasz

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | , 24-09-2003, 16:14

McGen
Moja metoda,mam nadzieje ze zdrowa.W kazdym razie pije dosyc rzadko ale kiedy spodziewam sie ze rano bedzie do drzwi pukał Pan Kac to postępuje następująco: 1.Przed piciem:trzy tabletki z magnezem i trzy tabletki witaminy C,oraz oczywiscie jakies porządne jedzonko 2.Rano po pierwszym przebudzeniu,nie zważając na okrutne łupanie w głowie,suchoty w ustach:w pogotowiu woda mineralna i znowu trzy tabletki z magnezem i trzy tabletki z witaminą C. Po spełnieniu pkt 2 kłade sie znowu spać,zasypiam,budze sie juz bez kaca.Gdzieś przeczytalem ze alkohol powoduje powódź w organiźmie i wypłukuje doszczetnie minerały więc trzeba je uzupełnić,tak więc w ten sposób postepuje zeby doprowadzić do równowagi. Pozdrawiam

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | Qwax, 24-09-2003, 16:43

Użytkownik "LoChNeSs" napisał w wiadomości news:bkruuh$fje$1 [at] news.onet.pl...

Cytuje za niejakim Qwax'em :

....... po prostu nie pic! Organizm daje Ci do zrozumienia ze nie lubi tego typu plynów - mozesz go ( ;-)) siebie) katowac ale czy
wazniejsze
jest dla Ciebie - "Ja(1) mam ochote" czy "Ja(2) nie toleruje"

To było przed ;-))))

Po jest metoda mojej mamy: jeść dużo i tłusto BARDZO TŁUSTO

Pozdrawiam Qwax

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | Witus, 24-09-2003, 17:57

Jest taki lek ACC 200!!Pomaga ale jest na recepte!!!

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | Magister, 25-09-2003, 01:42

nalepsza jest profilaktyka ;) ale dla mnie sprawdzony sok z cytryny, magnez i podwójny alka-seltzer. Najfajniej jest jeszcze wstac po bibie skoro swit i posprzatac chate - pomaga w walce z kacem moralnym ;p

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | smoq, 08-10-2003, 15:16

Użytkownik "LoChNeSs" napisał w wiadomości news:bkruuh$fje$1 [at] news.onet.pl...

....... po prostu nie pic! Organizm daje Ci do zrozumienia ze nie lubi tego typu plynów - mozesz go ( ;-)) siebie) katowac ale czy wazniejsze jest dla Ciebie - "Ja(1) mam ochote" czy "Ja(2) nie toleruje"
Moj organizm nie daje mi znac ze nie toleruje - nigdy nie mam kaca - a dosc czesto trunkuje :-) pzdr smoq

Re: Jak sie wyleczyc szybko z kaca po dlugim piciu ? | Qwax, 09-10-2003, 11:30

Użytkownik "smoq" napisał w wiadomości news:3f83f22a [at] news.vogel.pl...
Użytkownik "LoChNeSs" napisał w

wazniejsze
Moj organizm nie daje mi znac ze nie toleruje - nigdy nie
mam kaca - a dosc
czesto trunkuje :-)
To znaczy że nie do Ciebie mówiłem!

Qwax

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Rak płuc Rak płuc

Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów medycyny i lekarzy - tom 2. Wydanie 5 Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów medycyny i lekarzy - tom 2. Wydanie 5

Plan na długie życie Plan na długie życie

Tajemnice źródła wiecznej młodości Tajemnice źródła wiecznej młodości

Vilcacora jedz zdrowo Vilcacora jedz zdrowo