Tagi

glowa farbowac argument wlos bkunsr ciazyc uroda atlantis pasemko farba

Fora dyskusyjne

zobacz Farbowanie a ciąża (9)

zobacz Uczulenie po farbowaniu włosów (+zdjęcia) (3)

zobacz Farbowanie włosów (20)

zobacz farbowane włosy a mycie (37)

zobacz Farbowanie włosów (8)

zobacz strupy i czerwone placki na głowie (22)

zobacz zniszczone włosy i paznokcie (5)

zobacz Perlak (1)

zobacz Stan włosów i cery a gospodarka hormonalna (5)

zobacz Badanie włosa (3)

zobacz Wypadanie włosów. (2)

zobacz AZS a pływanie (0)

zobacz wypadanie włosów (0)

zobacz Niedoczynność a włosy (6)

zobacz PRZESUSZONE WŁOSY (20)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » farbowanie wlosow a ciaza

farbowanie wlosow a ciaza

afa, 25-09-2003, 16:42

witam.

mam pytanie o farbowanie wlosow w czasie ciazy, ja jestem temu przeciwna, wydaje mi sie, ze moze to zaszkodzic dziecku.

ale prosilabym o opinie fachowcow.

/afa/

Re: farbowanie wlosow a ciaza | thraxx, 25-09-2003, 18:37

Nie wiem czy mogę poczuwać się do roli fachowca, ale najzupełniej się zgadzam, że jest to niebezpieczne. Zręsztą chyba na ulotkach jest takie przeciwwskazanie, poza uczuleniem na składniki preparatu itd (?) pozdrawiam

Re: farbowanie wlosow a ciaza | afa, 25-09-2003, 19:32

Użytkownik "thraxx" napisał w wiadomości news:bkuulr$efm$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Nie wiem czy mogę poczuwać się do roli fachowca, ale najzupełniej się zgadzam, że jest to niebezpieczne. Zręsztą chyba na ulotkach jest takie przeciwwskazanie, poza uczuleniem na składniki preparatu itd (?)
a mozesz podac jakies konkretniejsze argumenty. wlasnie niedawno byla taka dyskusja na grupie pl.rec.uroda i zbieram argumenty :)

/afa/

Re: farbowanie wlosow a ciaza | Robert, 25-09-2003, 19:48

bkv1tg$qe5$1 [at] nemesis.news.tpi.pl, afa :
Użytkownik "thraxx" napisał w wiadomości news:bkuulr$efm$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

a mozesz podac jakies konkretniejsze argumenty. wlasnie niedawno byla taka dyskusja na grupie pl.rec.uroda i zbieram argumenty :)
Wchlanianie przez skore glowy substancji, ktorej dzialanie na plod nie jest znane.

Robert User in front of [at] is fake, actual user is: mkarta

Re: farbowanie wlosow a ciaza | Mała Mi, 25-09-2003, 21:15

Użytkownik "afa" napiała ...

Tutaj też była. I - o ile pamiętam - to Waldim pisał, że dziecku to akurat nie szkodzi, ale ciężarnej owszem ... na urodę, bo farba się u niej zazwyczaj fatalnie przyjmuje.

Pozdrawiam ! Mała Mi

Re: farbowanie wlosow a ciaza | olcia, 25-09-2003, 23:32

bzdury mozna farbowac tak mowia lekarze Użytkownik "afa" napisał w wiadomości news:bkunsr$j6t$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
witam.

mam pytanie o farbowanie wlosow w czasie ciazy, ja jestem temu przeciwna, wydaje mi sie, ze moze to zaszkodzic dziecku.

/afa/

Re: farbowanie wlosow a ciaza | Ishdi, 26-09-2003, 23:02

farby mogą zawierać ołów, a to nie jest zdrowe, ale istnieje coś takiego jak pasemka. Przez czepek farba nie wchłonie się przez skóre głowy, a przy dużyej ilości pasemek można osiągnąć podobny efekt jak przy farbowaniu całości i niczego się nie ryzykuje. Sama tak robie bo siwieje. Polecam dla ostrożnych. Użytkownik "afa" napisał w wiadomości news:bkunsr$j6t$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
witam.

/afa/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody

Żywienie a uroda Żywienie a uroda

Ciąża tydzień po tygodniu Ciąża tydzień po tygodniu

Twoja ciąża tydzień po tygodniu Twoja ciąża tydzień po tygodniu