Powiązane leki
(opisy)

Anartan (Valsartanum)

Gopten (Trandolaprilum)

Lacipil (Lacidipinum)

Micardis (Telmisartanum)

Nedal (Nebivololum)

Nitrendypina (Nitrendipinum)

Nitresan (Nitrendipinum)

Nortivan (Valsartanum)

Pritor (Telmisartanum)

Tenaxum (Rilmenidinum)

Tagi

maluczki cisnienie niezwlocznie there zaczekac getting mubuzia udac obnizac rosnac

Fora dyskusyjne

zobacz Bole pachy i piersi (1)

zobacz Jaka to choroba? (2)

zobacz czarny punkt (0)

zobacz upragniona ciąża a leki (1)

zobacz natursteron lub penigra a nadcisnienie (1)

zobacz Niskie ciśnienie krwi - omdlenia (1)

zobacz Ciśnienie powyżej 220 (górne) (3)

zobacz Po zawale serca (1)

zobacz wysokie tętno,przy niskim cisnieniu (5)

zobacz Kiedy zacznie działać lek nebinad (1)

zobacz Jaskra - krople obnizajace ciśnienie (0)

zobacz Mydocalm forte + propranolol (2)

zobacz Tętniak aorty brzusznej (3)

zobacz omdlenia po jedzeniu (5)

zobacz ciśńienie krwi podczas wysiłku (1)

soup vegetable

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » cisnienie w ciazy

cisnienie w ciazy

Mubuza, 02-10-2003, 12:09

Od ktorego momentu cisnienie jest uznawane za zbyt wysokie i niebezpieczne u ciezarnej? Czy bole glowy i uczucie ucisku w klatce moga o tym swiadczyc? Czy gestoza moze wystapic pomimo braku obrzekow? Czy sa jakies domowe sposoby (moze jakies herbatki ziolowe, moze melisa?) ktore to cisnienie obnizaja? W ktorym momencie nalezy niezwlocznie udac sie do lekarza? I jak niezwlocznie? (mozna zaczekac w nocy do rana?) Moze to sa dziwne pytania....ale ja maluczka i naprawde nie mam wiedzy w tym zakresie..a cisnienie mi rosnie

Pozdrawiam Mubuzia -- There ought to be a better way to start the day than by getting up in the morning.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Lecznictwo niemedyczne w Polsce Lecznictwo niemedyczne w Polsce

Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Nadciśnienie tętnicze Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze. Zdrowa dieta Nadciśnienie tętnicze. Zdrowa dieta