Powiązane leki
(opisy)

Tagi

zelazny wizyta dojezdzac wawa wawie specjalista daleki ginekolog slyszec platnac

Fora dyskusyjne

zobacz KOREKCJA LASEROWA (0)

zobacz Poziom anty HBS (3)

zobacz Wizyta u kilku specjalistów? (2)

zobacz Dobry specjalista w Legnicy (1)

zobacz zbyt niskie APTT (0)

zobacz Wysoki poziom prolaktyny/specjalista (1)

zobacz co ze sobą zrobić (1)

zobacz Opinia na temat klinik sportowych (1)

zobacz szukam lekarzy (1)

zobacz wizyta u okulisty w sprawie soczewek, płatne? (0)

zobacz Poprzeczne bruzdy na paznokciach (2)

zobacz urolog w wawie (0)

zobacz Potrzebuje interpretacji wynikow (0)

zobacz Pomocy!! (0)

zobacz Problem z widocznościa z daleka (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ginekolog wawa

ginekolog wawa

A. Ryszkiewicz, 05-10-2003, 11:44

witajcie, poszukuje w wawie dobrego ginekologa-poloznika, zeby poprowadzil moja druga ciaze. mieszkam w wawie od niedawna i nie wiem gdzie szukac. czy kto slyszal cos o dr wypych? pozdr a.

Re: ginekolog wawa | i, 05-10-2003, 13:38

Użytkownik "A. Ryszkiewicz" napisał w wiadomości news:blokb0$t6q$3 [at] atlantis.news.tpi.pl...
witajcie, poszukuje w wawie dobrego ginekologa-poloznika, zeby poprowadzil moja
druga
ciaze. mieszkam w wawie od niedawna i nie wiem gdzie szukac. czy kto
slyszal
cos o dr wypych? pozdr a.

polecam dr Marię Dubicką przyjmującą w prywatnej klinice na ul. Atutowej 9 (tarchomin, chyba). tel 6148086. spokojna, ciepła, potrafiąca rozwiać wszelkie wątpliwości. USG ze zdjęciem maleństwa na każdej wizycie, wliczone w cenę wizyty czyli 60PLN. aparat do USG całkiem nowy i sprawny, w czwartki można zrobić USG płatne 60PLN u specjalisty z Żelaznej. co prawda dla mnie daleko (dojeżdżam z Nadarzyna - 50km w jedną stronę), ale bardzo lubię te wizyty.

pozdrawiam, iza (25 tydzień)

Re: ginekolog wawa | A. Ryszkiewicz, 05-10-2003, 17:41

dzieki wielkie. chyba sie nie skusze, bo nacielam sie na ginekologow-kobiety, juz nie zaufam zadnej po dobroci! pozdr i zycze szczesliwego rozwiazania a. Użytkownik "i" napisał w wiadomości news:blooqr$m8f$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik "A. Ryszkiewicz" napisał w wiadomości news:blokb0$t6q$3 [at] atlantis.news.tpi.pl... druga slyszal

polecam dr Marię Dubicką przyjmującą w prywatnej klinice na ul. Atutowej 9 (tarchomin, chyba). tel 6148086. spokojna, ciepła, potrafiąca rozwiać wszelkie wątpliwości. USG ze zdjęciem maleństwa na każdej wizycie, wliczone w cenę wizyty czyli 60PLN. aparat do USG całkiem nowy i sprawny, w czwartki można zrobić USG płatne 60PLN u specjalisty z Żelaznej. co prawda dla mnie daleko (dojeżdżam z Nadarzyna - 50km w jedną stronę), ale bardzo lubię te wizyty.

pozdrawiam, iza (25 tydzień)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Żelazne ciało Ninja Żelazne ciało Ninja

Choroba parkinsona Choroba parkinsona

Co mi dolega? Co mi dolega?

Encyklopedia zdrowia. Mężczyzna Encyklopedia zdrowia. Mężczyzna