Powiązane leki
(opisy)

Anafranil (Clomipramini hydrochloridum)

Sinuspax

Sulfur Complexe Nr 12

Pyrazinamid (Pyrazinamidum)

Ethambutol (Ethambutolum)

Isoniazidum (Isoniazidum)

Streptomycinum (Streptomycinum)

Nidrazid (Isoniazidum)

Rifamazid (Isoniazidum, Rifampicinum)

Rifampicyna TZF (Rifampicinum)

Tagi

lapti najwyzszy przewlekly ceti bmljp gruzlica druid pluc towarzysz krew

Fora dyskusyjne

zobacz plucie krwią (0)

zobacz Zawroty glowy i krew (0)

zobacz wymioty,biegunka,plucie krwia,plamy na twarzy. (1)

zobacz Plucie Krwią. (1)

zobacz BOLACE GRADLO, PLUCIE KRWIA (1)

zobacz Plucie krwią (0)

zobacz Plucie krwią (7)

zobacz Czy to może być rak? (1)

zobacz pluję z krwią (1)

zobacz Plucie krwią (0)

zobacz pluję zieloną lub bezbarwna wydzieliną(gluty) (3)

zobacz Gruzlica? (1)

zobacz przewlekłe zapalenie zatok? (0)

zobacz Żółta wydzielina (1)

zobacz temperatura (0)

Plucie krwia

Lapti, 16-10-2003, 12:10

Witam

Od 2 dni rano budze sie i pierwsze co robie to odpluwam krew.... Nie kaszle przy tym... raczej odchrzakuje flagme z krwia... W ciagu dnia nie ma tego problemu....

W necie wyczytalem ze moze to byc jeden z objawow raka pluc.... troche mnie to przeraza... nie pale i mam 26 lat wiec chyba nie zaliczam sie do grupy najwyzszego ryzyka....

Jakies sugestie co to moze byc? Na jutro zamowilem sobie wizyte u lekarza :-(

Pozdrawiam

Karol

Re: Plucie krwia | Joanna Duszczyńska, 16-10-2003, 15:48

Użytkownik "Lapti" napisał w wiadomości news:bmljp2$og9$1 [at] druid.ceti.pl...
Witam

Od 2 dni rano budze sie i pierwsze co robie to odpluwam krew.... Nie kaszle przy tym... raczej odchrzakuje flagme z krwia... W ciagu dnia nie ma tego problemu....

W necie wyczytalem ze moze to byc jeden z objawow raka pluc.... troche mnie to przeraza... nie pale i mam 26 lat wiec chyba nie zaliczam sie do grupy najwyzszego ryzyka....

Jakies sugestie co to moze byc?
gruźlica?

Re: Plucie krwia | C.Jola, 16-10-2003, 19:27

Witam

Być może to gruźłica.... Szczególnie jeśli towarzyszą temu przewlekłe stany podgorączkowe, pogorszenie samopoczucia, chudnięcie.. -- Jola Nakarm głodne dziecko www.pajacyk.pl

Re: Plucie krwia | Adam, 18-10-2003, 00:26

Witam

Pozdrawiam

Najwyższy czas pójść do lekaża !!!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

To jest wasze życie. Być sobą w chorobie przewlekłej To jest wasze życie. Być sobą w chorobie przewlekłej

Jak radzić sobie z bólem przewlekłym Jak radzić sobie z bólem przewlekłym

Przezwyciężyć ból. Program kontroli przewlekłego bólu Przezwyciężyć ból. Program kontroli przewlekłego bólu

Uzdrawianie energia kolorów Uzdrawianie energia kolorów

Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty