Powiązane leki
(opisy)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Yasminelle (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Azalia (Desogestrelum)

Yasmin (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Midiana (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Qlaira (Dienogestum, Estradiolum)

Cilest (Ethinylestradiolum, Norgestimatum)

Tagi

boak lezec dorosnac lozysko korweta ciaza ciazyc task dziecko wolec

Fora dyskusyjne

Alergia na nikiel a ciąża (1)

CIĄŻA A BAKTERIE (1)

ponowne zatrucie ciążowe (8)

Krwawienie w ciąży (1)

Krwiak na łożysku (3)

Późna ciąża - zdrowie (4)

po ilu mozna wykryc ciążę (1)

okres a ciąża? (6)

Plamki na twarzy (3)

"dorosły"zapach potu 4 latka (2)

wynik badania histopatologicznego (1)

Orgametril (1)

Planowanie ciąży (0)

paciorkowiec a ciąża (0)

ciąza a wypalanka (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ciaza , lozysko ???

ciaza , lozysko ???

cuba, 03-11-2003, 15:22

hej, jestem w 3 m-cu ciazy, mialem male krwawienie przez kilka dni, teraz lekarze powiedzieli ze mam lozysko za nisko. co o tym mam myslec ??? renata

Re: ciaza , lozysko ??? | Piotr W, 04-11-2003, 01:19

hej, jestem w 3 m-cu ciazy, mialem male krwawienie przez kilka dni, teraz lekarze powiedzieli ze mam lozysko za nisko. co o tym mam myslec ??? renata

"miałem"? - bedzie nagroda bo jeszcze nigdy facet nie donosił do 3 m-ca

odp. od myslenia lozysko nie powedruje ku górze. oby nie pokrywalo ujscia wew szyjki macicy bo jesli tak to lezysz do konca ciazy w szpitalu i rodzisz przez ciecie. Jesli oddalone jest na co najmniej 2 cm w 3 mcu to spij spokojnie...

krwawienie w ciązy zawsze niepokoi, im wieksze tym gorzej. Skoro teraz go nie ma i w usg wszystko ok to raczej o problemie mozesz zapomniec

P

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Odp: ciaza , lozysko ??? | Mariola, 05-11-2003, 13:46

Użytkownik Piotr W w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:2c32.000003b0.3fa6e293 [at] newsgate.onet.pl...
oby nie pokrywalo ujscia wew szyjki macicy bo jesli tak to lezysz do
konca ciazy w szpitalu

ło matko, leżeć do końca ciąży!! Przez tyle miesięcy, to już chyba wolałabym jeszcze raz zajść w ciążę, może byloby bez komplikacji

i rodzisz przez ciecie.
To akurat by mi pasowało. Ale nie mozna mieć wszystkiego

Pozdrawiam Mariola

Re: ciaza , lozysko ??? | Mubuza, 06-11-2003, 11:16

Użytkownik "Mariola" napisał w wiadomości news:boak7g$r1t$1 [at] korweta.task.gda.pl...
ło matko, leżeć do końca ciąży!! Przez tyle miesięcy, to już chyba
wolałabym
jeszcze raz zajść w ciążę, może byloby bez komplikacji
Naprawde swiadomie ryzykowalabys zycie juz poczetego dziecka? Celowo zachowywalabys sie w sposob ktory grozi poronieniem? Wiedzac ze to dziecko, to czy zobaczy ono tak jak ty Slonce i drzewa jest calkowicie od Ciebie, Twojego postepowania, uzaleznione?

Mubuzia

Re: ciaza , lozysko ??? | Anka Łazowska, 06-11-2003, 12:29

Użytkownik "Mariola" napisał w wiadomości news:boak7g$r1t$1 [at] korweta.task.gda.pl...
Użytkownik Piotr W w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:2c32.000003b0.3fa6e293 [at] newsgate.onet.pl... konca ciazy w szpitalu

ło matko, leżeć do końca ciąży!! Przez tyle miesięcy, to już chyba
wolałabym
To nie zachodz w ciaze - po co w ogole "meczyc" sie 9 m-cy? I to jeszcze, nie daj Boze, jak cos pojdzie "nie tak" to lezec?

Re: ciaza , lozysko ??? | C.Jola, 06-11-2003, 14:01

wolałabym

To akurat by mi pasowało. Ale nie mozna mieć wszystkiego
Nie chciałabym być nie miła, ale poruszyło mnie co napisałaś...... W toim łonie rośnie mały człowiek, Twoje dziecko, a TY mówisz, ze niezależy Ci na nim :(((( A gdyby urodziło się chore (czego Ci absolutnie nie życzę), to co - chciałabyś, aby umarło, a Ty zrobiłabyś sobie nowe??? Wiele kobiet oddało by wiele, żeby zajść w ciążę, i z radością leżałoby i 9 miesięcy aby mieć dziecko..... Zastanów się dobrze, czy dorosłaś do macierzyństwa.... dziecko nie ma przełącznika on/off..... i czeka cie wiele trudów i wyrzeczeń.....

-- Jola, co przeleżała 4 miesiące i nie żałuje ani dnia :))))))) Nakarm głodne dziecko www.pajacyk.pl

Odp: ciaza , lozysko ??? | Mariola, 07-11-2003, 10:27

Użytkownik C.Jola w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:bod9le$gs$1 [at] news.onet.pl...
Zastanów się dobrze, czy dorosłaś do macierzyństwa.... dziecko nie ma przełącznika on/off..... i czeka cie wiele trudów i wyrzeczeń.....

Nie zaprzeczę. Uważam, że nie dorosłam do macierzyństwa, dlatego nie zabieram się za to. Ale czy można do tego dorosnąć i kiedy? Mam 27 lat i takie poglądy, czy to się zmieni? Pozdrawiam Mariola

Re: ciaza , lozysko ??? | Anka Łazowska, 07-11-2003, 12:00

Nie zaprzeczę. Uważam, że nie dorosłam do macierzyństwa, dlatego nie zabieram się za to. Ale czy można do tego dorosnąć i kiedy? Mam 27 lat i takie poglądy, czy to się zmieni? Pozdrawiam Mariola

Nawet, jezeli nie doroslas (i zdajesz sobie sprawe z tego) to wypisywanie podobnych rzeczy jest co najmniej nie na miejscu, Niektore kobiety moglo bardzo zabolec to, co napisalas. To, czy dorosnies czy nie bedziesz sama wiedziala. Nikt Ci nie powie, ze teraz juz tak a przedtem nie. Mam wrazenie, ze ogolnie jestes dosyc- przepraszam, ze zaboli - ale infantylna. Byc moze dorosniesz byc moze nie. Jezeli nie to dla dobra dziecjka - nie zachodz w ciaze na sile...

Anka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ciąża i poród. Wielki praktyczny poradnik Ciąża i poród. Wielki praktyczny poradnik

Zdrowa ciąża Zdrowa ciąża

Ciąża, poród, opieka nad dzieckiem Ciąża, poród, opieka nad dzieckiem

Macierzyństwo - ciąża i poród Macierzyństwo - ciąża i poród

Nowe życie. Ciąża, poród i pierwszy rok życia dziecka Nowe życie. Ciąża, poród i pierwszy rok życia dziecka