Powiązane leki
(opisy)

Depakine Chrono (Natrii valproas, Acidum valproicum)

Sylivit

Dr Kac

Essentiale Forte (Phospholipidum essentiale)

Hepatenal Max

Valpro-ratiopharm Chrono (Natrii valproas, Acidum valproicum)

Depakine (iniekcje) (Natrii valproas)

Depakine (tabletki, syrop) (Natrii valproas)

Depakine Chronosphere (Natrii valproas, Acidum valproicum)

Prevento

Tagi

studniarz dawka depakine lukac alkohol myslec chrono watroba tandem jednorazowy

Fora dyskusyjne

zobacz Leki przeciwpadaczkowe (0)

zobacz Depakine Chrono (1)

zobacz wynik eeg (0)

zobacz DEPAKINE CHRONO 500--a znieczulenie u dentysty (7)

zobacz Padaczka (7)

zobacz Depakine Chrono-lek (3)

zobacz Klabion a picie alkoholu (2)

zobacz Padaczka? (2)

zobacz ZWRACAM SIE O PORADE ws. L ARGININY:) (0)

zobacz klabion i alkohol (4)

zobacz Przerwa w przyjmowaniu Luivac -u (1)

zobacz Stopień Candidy (0)

zobacz rtg zębów (2)

zobacz witamina a -- dawkowanie (1)

zobacz Wątroba (14)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » depakine chrono + jednorazowa dawka alkoholu = ???

depakine chrono + jednorazowa dawka alkoholu = ???

Łukasz Studniarz, 04-11-2003, 22:37

Witajcie!

Już kiedyś pytałem o to, ale teraz mam bardziej konkretne pytanie. Czy biorąc lek na padaczke - depakine chrono mogę zarzyć jeden - jedyny raz większą dawkę alkoholu - pisząc większą mam na myśli porządne "spicie się". Co myślicie?

-- Pozdrawiam z Kołobrzegu Łukasz Studniarz GG 5441552

Re: depakine chrono + jednorazowa dawka alkoholu = ??? | Marek Bieniek, 04-11-2003, 23:27

On Tue, 4 Nov 2003 20:37:18 +0100, Łukasz Studniarz wrote:

Już kiedyś pytałem o to, ale teraz mam bardziej konkretne pytanie. Czy biorąc lek na padaczke - depakine chrono mogę zarzyć jeden - jedyny raz większą dawkę alkoholu - pisząc większą mam na myśli porządne "spicie się". Co myślicie?
Nie należy łączyć leków przeciwpadaczkowych z alkoholem. Poza tym depakina sama w sobie nie jest obojętna dla wątroby, a w tandemie z alkoholem będzie działać synergistyczne. Wiesz o tym zapewne doskonale. Nawet jeśli ktoś napisze tu, że myśli inaczej - nie zmieni to faktów.

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek na onet pl) Umieranie człowieka jest większym problemem dla osób pozostających przy życiu, niż dla niego samego. /Tomasz Mann/

Re: depakine chrono + jednorazowa dawka alkoholu = ??? | ela, 05-11-2003, 23:02

Już kiedyś pytałem o to, ale teraz mam bardziej konkretne pytanie. Czy biorąc lek na padaczke - depakine chrono mogę zarzyć jeden - jedyny raz większą dawkę alkoholu - pisząc większą mam na myśli porządne "spicie
się".
Co myślicie?

Myslimy, że chcesz mieć kolejny napad i, że nie lubisz swojej wątroby. Ale wybór należy do Ciebie.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta oczyszczająca wątrobę Dieta oczyszczająca wątrobę

Chrapanie Chrapanie

NIE! alkoholowi i narkotykom NIE! alkoholowi i narkotykom

Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

Psychopatologia Psychopatologia