Powiązane leki
(opisy)

Tagi

liszaj glowacki pokarmic krem wapno twarz skora uczulic przemywac apteka

Fora dyskusyjne

zobacz uczulenie na twarzy po solarium (1)

zobacz Wypryski Na Twarzy (12)

zobacz jak nawilzac skore twarzy alergiczna? (4)

zobacz Łuszcząca się skóra twarzy (3)

zobacz bolące pryszcze (26)

zobacz żele do mycia twarzy (7)

zobacz Krostki na rękach już długo (7)

zobacz CZERWONE LISZAJE NA RĄCZCE U 3 LATKA (2)

zobacz Problem ze skórą (1)

zobacz Uczulenie skóry (8)

zobacz grzybica pachwiny (10)

zobacz Wysypka (2)

zobacz łuszczące się plamy (1)

zobacz zmiany skórne na dłoniach (3)

zobacz uczulenie na twarzy (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » liszaj? uczulenie?

liszaj? uczulenie?

^..^_), 13-11-2003, 12:15

wyskoczylo mi cos na twarzy, cos jak liszaj, albo jakies uczulenie. takie zaczerwienienie, swedzi, skora zgrubiala. wydaje mi sie, ze to po basenie (woda chlorowana). jutro ide do dermatologa, tylko taki termin byl. a co do tej pory? pije wapno, jakies takie wzmocnione dostalam w aptece. ale co z tym robic, smarowac kremem, przemywac tonikiem. na razie mam ze soba tonik i przemywam co jaks czas, posmarowalam tez kremem takim jak zwykle. nie jest to raczej kwestia kosmetykow, bo nic nowego nie uzywalam. co robic do czasu wizyty u lekarza??

afa

Re: liszaj? uczulenie? | andrzej głowacki, 13-11-2003, 14:08

Użytkownik "^..^_)" napisał:

wyskoczylo mi cos na twarzy, cos jak liszaj, albo jakies uczulenie. takie zaczerwienienie, swedzi, skora zgrubiala. wydaje mi sie, ze to po basenie (woda chlorowana). jutro ide do dermatologa, tylko taki termin byl. a co
do
tej pory? pije wapno, jakies takie wzmocnione dostalam w aptece. ale co z tym robic, smarowac kremem, przemywac tonikiem. na razie mam ze soba tonik
i
przemywam co jaks czas, posmarowalam tez kremem takim jak zwykle. nie jest to raczej kwestia kosmetykow, bo nic nowego nie uzywalam. co robic do
czasu
wizyty u lekarza??
To może być uczulenie na chlor, ale równie dobrze uczulenie na kosmetyk czy na jakiś pokarm, ewentualnie jeszcze coś innego. Nie dopuszczaj do przesuszania skóry. Do mycia twarzy stosuj tylko i wyłącznie środki myjące o pH 5,5. O krem czy maść na wyprysk alergiczny, najlepiej zapytać w aptece.

Pozdrawiam, andrzej

www.glowacki.art.pl

Re: liszaj? uczulenie? | ^..^_), 13-11-2003, 17:30

Użytkownik "andrzej głowacki" napisał w wiadomości news:bovomt$d6b$1 [at] news.onet.pl...
To może być uczulenie na chlor, ale równie dobrze uczulenie na kosmetyk
czy
na jakiś pokarm, ewentualnie jeszcze coś innego. Nie dopuszczaj do przesuszania skóry. Do mycia twarzy stosuj tylko i wyłącznie środki myjące
o
pH 5,5. O krem czy maść na wyprysk alergiczny, najlepiej zapytać w aptece.
ano bylam w aptece i dali mi tylko to wapno. ale ide juz dzis do lekarza, tyle ze prywatnie.

afa

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych

Jeść i być szczupłym. Żywność sprzyjająca odchudzaniu Jeść i być szczupłym. Żywność sprzyjająca odchudzaniu

Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy

Czym jest depresja Czym jest depresja

Apteka natury Apteka natury