Powiązane leki
(opisy)

Tagi

szyji krewa powiekszyc plwocina polykac chlonny przelykac chrypka krtan wezel

Fora dyskusyjne

zobacz 16 ma powiekszone wezly chlonne dlaczego (0)

zobacz Węzeł chłonny (14)

zobacz Problemy z gardłem. (0)

zobacz Powiększony węzeł chłonny nadobojczykowy i szyjny (0)

zobacz węzły chłonne na szyji (3)

zobacz Węzły chłonne szyjne (3)

zobacz powiekszone wezly chlonne pachwin i na szyji (2)

zobacz węzły chłonne (1)

zobacz PROBLEMY Z WEZLAMI CHLONNYMI I MIGDALKAMI (0)

zobacz mocny ból gardła, powiekszone migdałki i węzły chłonne (0)

zobacz Ból gardła, węzeł chłonny (3)

zobacz Mieszane opinie. Proszę o wyjaśnienie. (10)

zobacz praosze o pomoc (3)

zobacz Powiększone węzły chłonne (4)

zobacz Krew we flegmie (0)

krtan

bella, 17-11-2003, 11:53

Witam!

Jakie objawy u palacza powinny sklonic go do odwiedzenia lekarza? Jakie badania mozna zrobic, zeby byc pewnym, ze z krtania jest wszystko wporzadku badz nie..

Rzucic palenie! To wiem, co jeszcze?

bede wdzieczna za odpowiedz b.
Uwaga! Jeśli chcesz napisać do mnie - usuń [usunxxx] z mojego adresu.

Re: krtan | SzM, 17-11-2003, 14:41

Utrzymująca się chrypa, zwłaszcza nie związana z infekcją/przesileniem głosu. Świszczący oddech (bardzo zaawansowane zwężenie krtani), uczucie przeszkadzania przy przełykaniu, powiększenie węzłów chłonnych na szyji. Ponadto każda krew w plwocinie... SzM

Re: krtan | Goha, 17-11-2003, 16:01

Jakie objawy u palacza powinny sklonic go do odwiedzenia lekarza?
jesli chodzi o krtan to: przewlekla chrypka trudnosci w polykaniu strzykanie w uchu przy polykaniu dusznosc

pzdr Myszka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie

Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?