Powiązane leki
(opisy)

Magnezin (Magnesii carbonas)

Mydocalm (tabletki) (Tolperisoni hydrochloridum)

Venobon

Clavin

Mydocalm (iniekcje) (Tolperisoni hydrochloridum, Lidocainum hydrochloridum)

Mydocalm Forte (Tolperisoni hydrochloridum)

Pridinol (Pridinoli hydrochloridum)

Ferrum-Homaccord

Glukozamina 500 Plus Forte

Bio-Biloba

Tagi

dretwiec dokuczac wytrzymac dlugi funkcjonowac konczyna szpital wzmoc tezyczka doktor

Fora dyskusyjne

zobacz problemy z żyłami, drętwieniem kończyn i z nogą (1)

zobacz Drętwienie kończyn, problemy z widzeniem, utrata świadomości (2)

zobacz Odrętwienie i ból w trakcie ustępowania odrętwienia (0)

zobacz Ból w nadgarstku (3)

zobacz CHCE BYĆ WYŻSZY (2)

zobacz wypadanie włosów (0)

zobacz Od 6 dni 39 stopni gorączki (3)

zobacz Skręcenie, ból po upuszczeniu stopy (1)

zobacz Drętwiejące i bolące ręce w nocy (6)

zobacz proszę eksperta o odpowiedz-alergia u starszej osoby (0)

zobacz Opuchlizna jednej kończyny (11)

zobacz Zdretwialy 4 i 5 palec oraz pol dloni prawej. (0)

zobacz Niskie ciśnienie, drętwienie kończyn. (0)

zobacz Drętwienie kończyny, ból barku (1)

zobacz Drętwienie kończyn (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Tezyczka - dlugie.

Tezyczka - dlugie.

siksomoto, 20-11-2003, 01:58

Witam doktorow i przyszlych doktorow, grupowiczow, mam pytanie odnosnie tej przypadlosci, poniewaz na nia teraz cierpie i zastanawiam sie skad to moglo sie wziasc, jak to leczyc skutecznie?

Mam to juz od jakis ok. 2 lat, chociaz za pierwszym razem trafilem do szpitala na 1 tydzien i nic nie stwierdzono i jakos normalnie funkcjonowalem te dwa lata, az do tego lata, 4 miesiace temu powykrecalo mnie w autobusie i znalazlem sie w szpitalu, nic nie stwierdzono, postawili diagnoze, ze za malo plynow :), a tak wogole to teraz nie funkcjonuje normalnie, bo boje sie gdziekolwiek wyjsc z domu, w domu tez miewam slabe momenty, zaczolem latac po lekarzach (zostawilem u nich sporo kasy/oczywiscie zdrowie jest na pierwszym miejscu/szkoda tylko, ze placi sie za czyjas nie wiedze), ale mowiono mi, ze to nerwica i przepisywano proszki antydepresyjne, w koncu natrafilem na pania neurolog, ktora od razu po opowiedzianych objawach powiedziala, ze to moze byc tezyczka i dostalem skierowanie na badania, wyszlo szydlo z worka. Teraz nadal robie bardziej szczegolowe badania, ale przypadkowe skurcze miesni, szybki "odplyw " potu, odlot w oczach i glowie, dretwienia konczyn dokuczaja mi niemilosiernie, chcialbym to zakonczyc, bo nie moge juz z tym wytrzymac.

Dla tych, ktorzy nie wiedza co to jest: Tężyczka, spazmofilia - zespół objawów wzmożonej pobudliwości nerwowo-mięśniowej, spowodowany obniżeniem poziomu wapnia zjonizowanego we krwi, ale także Mg, Vitaminy D, B6 i innych.

Dzieki.

Pozdrawiam i zycze zdrowia.

Jacek tranced [at] poczta.onet.pl

P.S. Na ewentualne pytania czy porady czekam niecierpliwie przy mailu.

Re: Tezyczka - dlugie. | K, 20-11-2003, 09:25

Użytkownik "siksomoto" napisał w wiadomości news:bpgskg$3o8$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam doktorow i przyszlych doktorow, grupowiczow, mam pytanie odnosnie tej przypadlosci, poniewaz na nia teraz cierpie i zastanawiam sie skad to moglo sie wziasc, jak to leczyc skutecznie?
Uzupelnic niedobory?!?

K.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wysokie ciśnienie Wysokie ciśnienie

Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność

Opętanie (nie)jedzeniem Opętanie (nie)jedzeniem

Plan na długie życie Plan na długie życie

Tajemnice źródła wiecznej młodości Tajemnice źródła wiecznej młodości