Powiązane leki
(opisy)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Olbas Oil

Tagi

kregoslup zaszkodzic rosja latac wilhelmina obejrzec fbcddad pikusiu bola gadu

Fora dyskusyjne

zobacz niskie cisnienie a latanie (2)

zobacz Ból pleców i cięzkie oddychanie (1)

zobacz Kolano (5)

zobacz Duza skolioza (0)

zobacz ból w odcinku od ramienia do łokcia (5)

zobacz Zbyt częste oddawanie stolca (10)

zobacz Problemy z zatokami (3)

zobacz pourazowy ból głowy (6)

zobacz może woda w kolanie ? (0)

zobacz Ból stawów od kręgosłupa? (3)

zobacz Kręgosłup szyjny-życie może stać się koszmarem (2)

zobacz Guz na szyi (3)

zobacz czy ktos wie moze.... (0)

zobacz Łękotka (2)

zobacz dziwne ukąszenie. (1)

Kregoslup

Wilhelmina, 20-11-2003, 18:28

Od paru dni boli mnie kregoslup w odcinku ledzwiowym, mysle ze mi cos wyskoczylo, bo bol pojawil sie nagle. Generalnie najbardziej mnie boli jak sie wyprostuje, jak jestem zgieta to wlasciwie nie boli. Nie wiem czy mozna to jakos wycwiczyc, albo nastawic??

Co to wogole jest??

willa

-- www.olga.prv.pl -----> o Rosji, latającym Pikusiu i nie tylko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ olga [at] poczta.fm Gadu-Gadu: 1262644

Re: Kregoslup | , 20-11-2003, 18:58

Od paru dni boli mnie kregoslup w odcinku ledzwiowym, mysle ze mi cos wyskoczylo, bo bol pojawil sie nagle. Generalnie najbardziej mnie boli jak sie wyprostuje, jak jestem zgieta to wlasciwie nie boli. Nie wiem czy mozna to jakos wycwiczyc, albo nastawic??
Wyćwiczyć??? Nie polecam. Proponuję konsultację u lekarza ortopedy pavulon

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Kregoslup | Wilhelmina, 21-11-2003, 11:35

Wyćwiczyć??? Nie polecam. Proponuję konsultację u lekarza ortopedy pavulon
No ale jesli to trwa mi na razie tylko pare dni, to moze samo przejdzie.....

olga

-- www.olga.prv.pl -----> o Rosji, latającym Pikusiu i nie tylko

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ olga [at] poczta.fm Gadu-Gadu: 1262644

Re: Kregoslup | db501, 21-11-2003, 16:46

Jesli mozesz sie schylac to nie jest wypadajacy dysk. Troche ruchu i rozciaganie nie zaszkodzi

"Wilhelmina" wrote in message news:3FBCDDAD.F786C6E2 [at] poczta.fm...

Co to wogole jest??

willa

www.olga.prv.pl - o Rosji, latającym Pikusiu i nie tylko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ olga [at] poczta.fm Gadu-Gadu: 1262644

Re: Kregoslup | [pl]kris79, 21-11-2003, 17:00

On Fri, 21 Nov 2003 09:35:29 +0100, Wilhelmina wrote:

Obejrzałem sobie Twoją stronę www i myślę, że przy tak aktywnym trybie życia, jaki prowadzisz, nie zaszkodzi gdyby zdjęcie Twojego kręgosłupa obejrzał specjalista, bo przecież szkoda by było ryzykować ewentualne powikłania i być zmuszoną do rezygnacji z tak niecodziennych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. ;)

Pozdrowienia

PS. Szczególnie fajne wydaje mi się iglo.

--- Join SETI [at] Home - check setiathome.berkeley.edu ---

Re: Kregoslup | FIXRAMBO, 24-11-2003, 23:24

Wejdź na stronę www.kregoslup.boo.pl na pewno znajdziesz opis swojej choroby

fixrambo

Użytkownik "Wilhelmina" napisał w wiadomości news:3FBCDDAD.F786C6E2 [at] poczta.fm...

Co to wogole jest??

willa

www.olga.prv.pl - o Rosji, latającym Pikusiu i nie tylko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ olga [at] poczta.fm Gadu-Gadu: 1262644

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania

Bóle kręgosłupa Bóle kręgosłupa

Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach

Naturalna terapia bólu kręgosłupa Naturalna terapia bólu kręgosłupa

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny