Powiązane leki
(opisy)

Mucokehl (maść)

R- 1 krople na stany zapalne

Propolis (czopki)

Procto-Hemolan Protect

Biohemoril (Bismuthi subgallas, Zinci oxidum, Tanninum)

Doculax (Docusatum natricum)

Procto Emorect

Proktis-M (czopki)

Proktosanol

Ruskorex (Ruscogeninum, Tetracaini hydrochloridum)

Tagi

okolica ogonowo upadek guzek ogonowy pojawic kosc rosnac bola znikac

Fora dyskusyjne

zobacz Ból kości ogonowej (1)

zobacz zaparcia, ból kości ogonowej (0)

zobacz Ból kości ogonowej (2)

zobacz bol kosci ogonowej (6)

zobacz Uraz kości ogonowej. (1)

zobacz Czy to ,,stare' złamanie kości ogonowej? (0)

zobacz stluczenie kosci ogonowej, marznaca noga (2)

zobacz Kość ogonowa upadek (1)

zobacz kość ogonowa złamana czy obita - upadek na rowerze (0)

zobacz narośl na kości ogonowej (0)

zobacz upadek na plecy, dziwne uczucie w nogach (6)

zobacz odciski obok/na kości ogonowej (1)

zobacz torbiel kości ogonowej (1)

zobacz ropa albo krwawa woda w okolicach kości ogonowej (1)

zobacz Rosnąca kość gardła (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Guzek w okolicach kosci ogonowej

Guzek w okolicach kosci ogonowej

guit, 23-11-2003, 11:52

witam, Problem jak w temacie - guzek pojawil sie jakiś czas temu, teraz powiekszył się i boli.Cztery miesiące temu urodziłam synka przez cesarskie cięcie a będąc w szóstym m-cu ciąży przewróciłam i potłukłam sobie kość ogonową.Kilka dni po upadku pojawił sie taki sam guzek,który po tygodniu zniknął.Ten guzek jednak nie znika a rośnie i coraz bardziej boli.Co może być jego przyczyną,jak się tego pozbyć i czy konieczna jest wizyta u lekarza (jakiego)? pozdrawiam
Aneta

Re: Guzek w okolicach kosci ogonowej | andrzej głowacki, 23-11-2003, 23:42

Użytkownik "guit" napisał: [...]
Artykuł na temat kości ogonowej:

www.kregoslup.boo...ogonowa.htm

Pozdrawiam, andrzej

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych

Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby

Pierwsze 100 dni z dzieckiem. Vademecum dla rodziców Pierwsze 100 dni z dzieckiem. Vademecum dla rodziców