Powiązane leki
(opisy)

Osteoheel S

Dernilan (Allantoinum, Camphorum, Nicotinamidum, Acidum salicylicum)

Tagi

jimmytm wykazac obuwie wygodny nemesis bpsqrd pieta zalecic pozdrawaim ostroga

Fora dyskusyjne

zobacz Opuchlizna pięty/ścięgna (3)

zobacz Haluks? (2)

zobacz Długi ból pięty lewej chyba po komarach (5)

zobacz ból pięty mojej mamy (1)

zobacz ostrogi (1)

zobacz bół piety (2)

zobacz Ból pięt (2)

zobacz Bardzo bolaca pięta (2)

zobacz Ból pięt (3)

zobacz Jak podawac padmę (3)

zobacz przewlekłe bóle stopy- pięta i sródstopie (0)

zobacz Ból stopy. (4)

zobacz Zaczęło się od skręcenia. Lekarze nie potrafią pomóc. (0)

zobacz Ból ręki, 6 miesięcy po urazie. (8)

zobacz Ropniak? (0)

ból pięty

JIMMYtm, 24-11-2003, 14:41

od miesiaca chyba boli mnie lewa pięta, da sie z tym zyc ale wkurza strasznie, nie pamietam abym ją stłukł gdzies, raczej malo prawdopodobne ;( jak sie tego pozbyc ? jest jakas masc albo cos ?
"Jestem Obcy i nic co obce nie jest mi obce" Bylem na mszy ...kobieta w ławce obok mnie zapaliła papierosa... Gdy to zobaczyłem, to mi piwo wypadło z ręki... Pozdrawiam serdecznie JIMMYtm www.jimmytm.prv.pl

Re: ból pięty | tragarz, 24-11-2003, 16:18

Mam to samo ale z prawa pieta. Lekarz powiedzial ze to "ostroga" i niektorzy maja na to podatnosc.Mimo ze zdjecie rtg nic nie wykazalo. Zalecil wygodne obuwie. Pozdrawaim Wojciech

Użytkownik "JIMMYtm" napisał w wiadomości news:bpsqrd$1kq$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
od miesiaca chyba boli mnie lewa pięta, da sie z tym zyc ale wkurza strasznie, nie pamietam abym ją stłukł gdzies, raczej malo prawdopodobne ;( jak sie tego pozbyc ? jest jakas masc albo cos ?

"Jestem Obcy i nic co obce nie jest mi obce" Bylem na mszy ...kobieta w ławce obok mnie zapaliła papierosa... Gdy to zobaczyłem, to mi piwo wypadło z ręki... Pozdrawiam serdecznie JIMMYtm www.jimmytm.prv.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nowe życie. Ciąża, poród i pierwszy rok życia dziecka Nowe życie. Ciąża, poród i pierwszy rok życia dziecka

Wyglądasz świetnie.  Bez zbędnych kilogramów. Bez złych nastrojów. Bez niewygodnej diety Wyglądasz świetnie. Bez zbędnych kilogramów. Bez złych nastrojów. Bez niewygodnej diety

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Cukrzyca Zdrowa dieta Cukrzyca Zdrowa dieta

Dieta Szangri-la Dieta Szangri-la