Powiązane leki
(opisy)

Mitomycin C (Mitomycinum)

Albothyl (Policresulenum)

Cisplatin-Ebewe (Cisplatinum)

Silgard (Vaccinum Human Papilloma Virus)

Solcogyn (Acidum aceticum, Acidum nitricum)

Vagothyl (Policresulenum)

Snoreeze (aerozol do gardła)

Datong

Snoreeze (listki doustne)

Garamycin (gąbka) (Gentamicinum)

Tagi

elcia troszke opiec szyjka macica miekki martwica fachowy lekarka kolezanka

Fora dyskusyjne

zobacz Polip na szyjce macicy w ciąży (1)

zobacz Dziwne grudki z jamy ustnej (0)

zobacz Proszę o pomoc (1)

zobacz Dni płodne? (3)

zobacz Co to jest syndrom STD? (0)

zobacz Wykrycie ciąży (1)

zobacz miekka tkanka (0)

zobacz cytologia (0)

zobacz Wysoka gorączka , ból gardła , głowy i wymioty... (0)

zobacz Ból szyjki macicy (2)

zobacz Rak szyjki macicy?? (6)

zobacz Zła Cytologia (4)

zobacz Szyjka macicy po porodzie (0)

zobacz powiekszenie "czegos" w pochwie (4)

zobacz polypus endocervicalis [M-76800] ? (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » miekka szyjka macicy

miekka szyjka macicy

Elcia, 24-11-2003, 15:39

Witajcie!!!!!!

Mam do Was wielka prosbe (pisze w imieniu kolezanki). Wiec tak: kolezanka byla dzisiaj u lekarza. jest w 29 tygodniu ciazy. Lekarka powiedziala jej ze ma miękką szyjkę i zlokalizowaną ku górze. Rozwarcia nie ma. Lekarka nie pozwolila jej cwiczyc w szkole rodzenia. Powiedzcie - ma sie martwic?

dziekuje za odpowiedzi - Elcia

Re: miekka szyjka macicy | , 24-11-2003, 15:02

Witajcie!!!!!!

Mam do Was wielka prosbe (pisze w imieniu kolezanki). Wiec tak: kolezanka byla dzisiaj u lekarza. jest w 29 tygodniu ciazy. Lekarka powiedziala jej ze ma miękką szyjkę i zlokalizowaną ku górze. Rozwarcia nie ma. Lekarka nie pozwolila jej cwiczyc w szkole rodzenia. Powiedzcie - ma sie martwic?

Cześć Powinna się martwić i to bardzo. Musi się bardzo oszczędzać chuchać i dmuchać na siebie. Mam doświadczenia w tym względzie. Poroniłam a pierwszym objawem było zmiękczenie szyjki. Lekarz miał rację ale pociecha jest taka, że pod fachową opieką wszystko skończy się OK. Poza tym kolejne dziecko urodziłam w 35 tygodniu waga 200 g i dziś jest pięknym chłopaczkiem tak że jeszcze troszkę i będzie dobrze. Powodzenia i zdrówka życzę koleżance najważniejsza jest fachowa opieka lekarska.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: miekka szyjka macicy | i, 24-11-2003, 19:22

Użytkownik napisał w wiadomości news:0300.00000f30.3fc2016e [at] newsgate.onet.pl...
Poza tym kolejne dziecko urodziłam w 35 tygodniu waga 200 g i dziś jest pięknym chłopaczkiem tak że jeszcze
troszkę i
będzie dobrze Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl
200g? to chyba rekordowo mało... może 2000g?

pozdrawiam, iza (33tc i 2400g synka w brzuszku)

Re: miekka szyjka macicy | TMK, 24-11-2003, 20:45

Użytkownik "Elcia" napisał w wiadomości news:bpsu6e$p4h$1 [at] news.onet.pl...
Witajcie!!!!!!

Twoje pytanie jest dla mnie co najmniej dziwne.Lekarz powiedzial ze ma miekka szyjke i nic nie wyjasnil?Co moze byc dalej, na co zwracac uwage? Zdecydowanie tak, nie dzwigac, nie chodzic po schodach, nie sttresowac się i dokładnie słuchac lekarza.W razie wątpliwości natychmiast do lekarza lub szpitala. TMK

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Atlas cytopatologii szyjki macicy Atlas cytopatologii szyjki macicy

Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie

Jaja i mleko Jaja i mleko

Podręcznik pierwszej pomocy Podręcznik pierwszej pomocy