Powiązane leki
(opisy)

Kreatyna

R-56

Pyrantelum (Pyrantelum)

Vermox (Mebendazolum)

Zentel (Albendazolum)

Condyline (Podophyllotoxinum)

Silgard (Vaccinum Human Papilloma Virus)

Wartec (Podophyllotoxinum)

Dip Hot Rozgrzewający

Fastplast

Tagi

jesc miesien szybciej latwiej ludzki cwiczyc zazywac uboczny kreatyna rosnac

Fora dyskusyjne

zobacz Moja Trzustka (0)

zobacz Kreatyna i HMB z połączeniem Antybiotyku? (4)

zobacz Lansoprazole i Kreatyna ? (5)

zobacz Ćwiczę, a waga rośnie (4)

zobacz Sterydy (13)

zobacz Jakie ćwiczenia? (1)

zobacz Zniszczone zęby /15lat (3)

zobacz Białko serwatkowe wzbogacone w glutaminę - czy jest zdrowe? (1)

zobacz Ból karku (1)

zobacz Broda (6)

zobacz Owłosienie na twarzy (4)

zobacz CO mi jest ?? (2)

zobacz astma a przyjmowanie kreatyny (0)

zobacz Kreatyna (3)

zobacz Drżenie (3)

candies taffy

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Kreatyna - jakie skutki uboczne ?

Kreatyna - jakie skutki uboczne ?

Palo, 25-11-2003, 11:25

Witam. Pytam o skutki uboczne ponieważ biorąc pół roku temy l-karnitynę zauważyłem przeżedzanie się włosów. To samo u szfagra i brata. Odstawiłem , ale teraz chcę zażywać kreatynę. Czy ktoś miał jakieś problemy po zażywaniu kreatyny np. wypadanie włosów itp.? A tak wogóle to z czym powinno się brać kreatynę. Zaznaczam że budrzet mam bardzo okrojony. Słyszałem że w "najtańszej wersji" można przyjmować z glukozą.

Pozdrawiam

Re: Kreatyna - jakie skutki uboczne ? | NewAddres, 25-11-2003, 12:33

Moj brat bral , lekko jest taki wybuchowy. Ale to nie anabolik, ja ni uzywam, ale jak ktos potrzebuje (zwieksza sile) miec ladne muskulki to niech bierze. Troche sie potym puchnie.

Pzdr.

P.S. Sport to zdrowie i kondycja a nie wyglad.

Użytkownik "Palo" napisał w wiadomości news:bpv3mi$elm$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Witam. Pytam o skutki uboczne ponieważ biorąc pół roku temy l-karnitynę zauważyłem przeżedzanie się włosów. To samo u szfagra i brata. Odstawiłem
,
ale teraz chcę zażywać kreatynę. Czy ktoś miał jakieś problemy po
zażywaniu
kreatyny np. wypadanie włosów itp.? A tak wogóle to z czym powinno się
brać
kreatynę. Zaznaczam że budrzet mam bardzo okrojony. Słyszałem że w "najtańszej wersji" można przyjmować z glukozą.

Pozdrawiam

Re: Kreatyna - jakie skutki uboczne ? | Seki Hope Tristan, 26-11-2003, 04:15

Moj brat bral , lekko jest taki wybuchowy. Ale to nie anabolik, ja ni uzywam, ale jak ktos potrzebuje (zwieksza sile) miec ladne muskulki to
niech
bierze. Troche sie potym puchnie.

Pzdr.

P.S. Sport to zdrowie i kondycja a nie wyglad.
Po kreatynie???????? Chyba mylisz specyfiki. Nie znam ani jednego skutku ubocznego kreatyny. Co do pytania z czym brac... mozna sama kreatyne ale biorac razem z jakimis cukrami latwiej sie wchlania stad pomysl by brac wraz z glukoza. Sa na rynku wlasnie odpowiednio przygotowane kreatyna z glukza albo z innymcukrem.Wtedy nie trzeba o niczym wiecej myslec. Stwierdzenie, ze kreatyna zwieksza sile jest tez dla mnie troche zbyt pochopne. Kreatyna sluzy do wzmacniania miesni (dostaje sie miedzy wlokna miesniowe) a nie zwiekszenie ich produkcji. Ale na pewno cwiczy sie latwiej, miesnie nie bola a cwiczyc mozna dluzej.

-- Pozdrawiam Seki | Hope | Tristan

Re: Kreatyna - jakie skutki uboczne ? | Riley, 29-11-2003, 02:31

A tak z ciekawości... Czy jeśli człowiek jadłby moczkę kostną z kości ludzkich to też by szybciej rósł? Albo np ludzkie mięso. Kiedyś obiło mi się o uszy, że człowiek dla czlowieka jest łatwiej "przyswajalny" niż zwierzątka :-)

---==Riley==---

Re: Kreatyna - jakie skutki uboczne ? | SzM, 29-11-2003, 14:13

A tak z ciekawości... Czy jeśli człowiek jadłby moczkę kostną z kości ludzkich to też by
szybciej
rósł? Albo np ludzkie mięso. Kiedyś obiło mi się o uszy, że człowiek dla
czlowieka
jest łatwiej "przyswajalny" niż zwierzątka :-)
Bzdury... SzM

Re: Kreatyna - jakie skutki uboczne ? | NewAddres, 29-11-2003, 15:18

Ja slyszalwm, ze nalazy cegle zmielona jesc i wtedy muly rosna :D Użytkownik "SzM" napisał w wiadomości news:bq9v69$dag$1 [at] topaz.icpnet.pl...
szybciej czlowieka Bzdury... SzM

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Naturalne metody leczenia bólu głowy Naturalne metody leczenia bólu głowy

Joga. Ilustrowany przewodnik anatomiczny Joga. Ilustrowany przewodnik anatomiczny

Muskulatura i rozciąganie. Ćwicz na siłowni Muskulatura i rozciąganie. Ćwicz na siłowni

Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała. Przełomowa dieta i system ćwiczeń, który zbija i nadaje twojemu ciału nowe kształty Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała. Przełomowa dieta i system ćwiczeń, który zbija i nadaje twojemu ciału nowe kształty

Zaburzenia snu Zaburzenia snu