Powiązane leki
(opisy)

Ampicillin (Ampicillinum)

Gentamicin (roztwór) (Gentamicini sulfas)

Biotrakson (Ceftriaxonum)

Zinacef (Cefuroximum)

Rocephin (Ceftriaxonum)

Penicillin G Sodium Sandoz (Benzylpenicillinum natricum)

Dalacin C (iniekcje) (Clindamycinum)

Tarcefandol (Cefamandolum)

Tartriakson (Ceftriaxonum)

Klimicin (Clindamycinum)

Tagi

proponowac chorowac naduzywac hartowac nakarmic antybiotyk jola glodny posocznica schorzenie

Fora dyskusyjne

Problem z followme (3)

Jak przybrać na wadze (4)

posocznica (1)

ODCZULANIE DZIECI (2)

padaczka (4)

bielactwo, czy może inne schorzenie? (6)

choruję na małopłytkowość (8)

ciąża mikrofijna (0)

Odwieczny problem z zatokami(kąpiele w przerębli). (7)

Pytanie dotyczace hartowania ciala (1)

ALT i AST? (1)

Czy to wątroba? (6)

Posocznica (SEPSA) (1)

interpretacja wyników wymazu gardła (9)

paciorkowiec streptococcus gr.viridans,neisseria (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Hartować czy chorować

Hartować czy chorować

Droid, 12-12-2003, 12:06

Witam serdecznie.

Interesuje mnie temat "hartować czy chorować" czyli jak się hartować (przed zimnem), żeby nie zachorować. Prosiłbym o parę linków (mogą być do stron angielskojęzycznych), od których mogłbym zacząć.

Droid

-- Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Hartować czy chorować | Mosley Hicks, 13-12-2003, 15:10

Użytkownik "Droid" napisał w wiadomości news:7c99.0000012f.3fd9a14f [at] newsgate.onet.pl...
Witam serdecznie.

Interesuje mnie temat "hartować czy chorować" czyli jak się hartować
(przed
zimnem), żeby nie zachorować. Prosiłbym o parę linków (mogą być do stron angielskojęzycznych), od których mogłbym zacząć.
oczywiscie ze hartowac. Znajomy plywa w morzu zima i nie choruje. A jak chorowac to nie brac antybiotykow bo to zaraza gorsza od samej choroby.

Re: Hartować czy chorować | C.Jola, 13-12-2003, 15:19

Użytkownik "Mosley Hicks" napisał w wiadomości news:brevhk$q4h$1 [at] inews.gazeta.pl...

A jak chorowac to nie brac antybiotykow bo to zaraza gorsza od samej choroby.

Proponuję trochę odpowiedzialności ze własne słowa... Bywa, że antybiotyki są nadużywane, to prawda, ale jest cała gama schorzeń, których wyleczenie uwarunowane jest antybiotykoterapią. Chyba, że masz jakąś ciekawą alternatywę , np. dla leczenia bakteryjnego zap. płuc czy posocznicy meningokokowej...... -- Jola Nakarm głodne dziecko www.pajacyk.pl

Re: Hartować czy chorować | andrzej głowacki, 13-12-2003, 20:05

Użytkownik "Droid" napisał w wiadomości:

Interesuje mnie temat "hartować czy chorować" czyli jak się hartować
(przed
zimnem), żeby nie zachorować. Prosiłbym o parę linków (mogą być do stron angielskojęzycznych), od których mogłbym zacząć.
Proponuję na początek kupić sobie broszurkę "Hartować czy chorować" Tadeusza Łobożewicza.

Pozdrawiam, andrzej

www.glowacki.art.pl

Re: Hartować czy chorować | Mosley Hicks, 14-12-2003, 04:19

Proponuję trochę odpowiedzialności ze własne słowa... Bywa, że antybiotyki są nadużywane, to prawda, ale jest cała gama
schorzeń,
których wyleczenie uwarunowane jest antybiotykoterapią. Chyba, że masz jakąś ciekawą alternatywę , np. dla leczenia bakteryjnego zap. płuc czy posocznicy meningokokowej......
ja myslalem raczej o katarze i grypie - to tak jak strzelanie do wrobli z armaty swego czasu masowo naduzywane i chyba nadal przez wielu lekarzy. A ta posocznica to wlasnie czesto poklosie tego naduzywania antybiotykow w przeszlosci.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Posocznica Posocznica

Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka

Ruch, oddychanie, hartowanie Ruch, oddychanie, hartowanie

Kiedy dziecko choruje Kiedy dziecko choruje

Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009 Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009