Powiązane leki
(opisy)

CetAlergin Ten (Cetirizini dihydrochloridum)

Polfergan (Promethazini hydrochloridum)

Oligobs Ciąża

Oligobs PMA

Złoty Korzeń Forte

Złoty Korzeń Psyche Comfort Sen

AlerTon (Cetirizini dihydrochloridum)

Hydrocotyle Dagomed 29 łuszczyca

Amertil Bio (Cetirizini dihydrochloridum)

Hydroxyzinum Aflofarm (Hydroxyzini hydrochloridum)

Tagi

bizuteria nikiel uczulic sladowy uzywac zlot wysypka stycznosc ania uzyc

Fora dyskusyjne

Siarczek Niklu (6)

wysypka na skórze po badaniu u proktologa (1)

alergia na nikiel (2)

Uczulenie skóry (8)

Coś mam na dłoniach (3)

dziwna wysypka, pokrzywka (30)

Problem ze skórą na rękach (4)

plamy na brzuchu (13)

uczulenie na nikiel (6)

Złamanie kości ramiennej (0)

uczulenie na czekolade? (2)

WORKI POD OCZAMI + SINCE (0)

Smugi na ręku od złotej biżuterii (17)

wysypka na penisie (1)

Angina + wysypka (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » wYSYPKA --> POMOCY

wYSYPKA --> POMOCY

ANIA, 16-12-2003, 20:08

Wiecie co mam problem zrobiło mi sie cos jakb ywyspka na powiekach !! strasznie to wyglada i troche swedzi ! Poczatkowo mialam tylko kropeczki ale zmienilo sie to w takie dorbne czerwone kuleczki ! Czym to mam potraktowac? POMOOCYYY

Re: wYSYPKA --> POMOCY | Robert, 16-12-2003, 21:11

brnhq5$543$1 [at] atlantis.news.tpi.pl, ANIA :
Wiecie co mam problem zrobiło mi sie cos jakb ywyspka na powiekach !! strasznie to wyglada i troche swedzi ! Poczatkowo mialam tylko kropeczki ale zmienilo sie to w takie dorbne czerwone kuleczki ! Czym to mam potraktowac? POMOOCYYY
Uzywalas jakichs kosmetykow do oczu?

Robert User in front of [at] is fake, actual user is: mkarta

Re: wYSYPKA --> POMOCY | ANIA, 16-12-2003, 21:13

HEJ UZYWALAM TYLKO TYCH CO DOTYCHCZAS szukalam na necie co to moze byc i mi wyszlo ze uczulenie na pormienie uv czyli moj slyynny solar. Ale watpie ze to z tego gdy z caly czas sie opalałam i nicc a tu nagle.. Co mam uzyc na to ?

Re: wYSYPKA --> POMOCY | Komar, 16-12-2003, 23:49

A ja mam pytanie a mialas ostatnio stycznosc z jakas bizuteria typu za 5 PLN???? Mialam podobne objawy i okazalo sie to ze jest to uczulenie na nikiel, ktory wystepuje w kazdej bizuterii, najwiecej jest go w tej za 5 PLN ale takze jest w zlocie (sladowe ilosci) Aha i odczyn alergiczny niekoniecznie pojawia sie np na szyji gdzie byl taki lancuszek, mozna sie go spodziewac w miejscach gdzie skora jest bardzo delikatna Powodzenia a jezeli to to to wtedy bye bye swiecidelka :(

Użytkownik "ANIA" napisał w wiadomości news:brni3k$vf$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
HEJ UZYWALAM TYLKO TYCH CO DOTYCHCZAS szukalam na necie co to moze byc i mi wyszlo ze uczulenie na pormienie uv czyli moj slyynny solar. Ale watpie ze to z tego gdy z caly czas sie opalałam i nicc a tu nagle.. Co mam uzyc na to ?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.