Powiązane leki
(opisy)

Tertensif Bi-Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Co-Prenessa (Perindoprilum, Indapamidum)

Noliprel (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Argentum Complexe Nr 98

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Olbas Oil

Tagi

bola hormonalny przejmowac rozen stres miewac lewy anka bolec nadmiar

Fora dyskusyjne

Antykoncepcja, a problem małopłytkowości krwi. (6)

BÓL PODBRZUSZA (0)

migrena (8)

Nerwica ? (1)

Mastodonia i mastopatia (1)

Ból brzucha (0)

Leki a bóle w klatce piersiowej (0)

Dziwne Bóle Głowy (3)

Niedobór magnezu i nadmiar wapnia (10)

Problem z piersiami,czy iść z tym do lekarza? (6)

Ból w boku i klatce oraz inne (1)

Ból po dużym stresie (1)

Cienki stolec (10)

problem ze snem (5)

Paranoidalne zachwianie równowagi hormonalnej w mózgu (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ból z lewej strony

Ból z lewej strony

Anka, 17-12-2003, 00:13

Od kilku miesięcy mam bóle z lewej strony pod żebrami., czasami z przodu a czasami z tyłu.Miewam przy tym zaparcia. Robiłam USG i nic ,badania krwi, moczu, też nic. Lekarz stwierdził, że to chyba jelita tak mi pracują / byłam u kilku lekarzy/.Miewam kilka dni przerwy i znowu zaczynają się. Nie są to mocne bóle, ale już denerwują mnie bo stale o tym myślę. Boję się że to coś poważnego.W końcu nie może bolec baz powodu, szczególnie tak długo.

Może ktoś mi coś poradzi. Pozdr. Anka

Re: Ból z lewej strony | Bryś, 17-12-2003, 17:36

"Anka" wrote:

Od kilku miesięcy mam bóle z lewej strony pod żebrami., czasami z przodu a czasami z tyłu.Miewam przy tym zaparcia. Robiłam USG i nic ,badania krwi, moczu, też nic. Lekarz stwierdził, że to chyba jelita tak mi pracują / byłam u kilku lekarzy/.Miewam kilka dni przerwy i znowu zaczynają się. Nie są to mocne bóle, ale już denerwują mnie bo stale o tym myślę. Boję się że to coś poważnego.W końcu nie może bolec baz powodu, szczególnie tak długo.

Może ktoś mi coś poradzi. Pozdr. Anka
A nie jestes osoba nerwowa ? (nerwobóle) Gospodarka hormonalna ok ?

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Re: Ból z lewej strony | Anka, 17-12-2003, 18:23

A nie jestes osoba nerwowa ? (nerwobóle) Gospodarka hormonalna ok ?

Żyję w stresie, ale pewnie jak każdy. Co do gospodarki hormonalnej to nie mam pojęcia, ale czy może to mieć jakiś związek z tymi bólami w tej akurat okolicy ?

Re: Ból z lewej strony | Bryś, 18-12-2003, 13:02

"Anka" wrote:

Żyję w stresie, ale pewnie jak każdy.
Wiesz, ale ludzie roznie reaguja na stres. Jedni przejmuja sie bardziej inni mniej.

Co do gospodarki hormonalnej to nie mam pojęcia, ale czy może to mieć jakiś związek z tymi bólami w tej akurat okolicy ?
Nadmiar albo niedobor hormonow potarfi naprawde dziwne objawy dawac. Nie jestem fachowcem, ale znajomy cierpial na jakies dziwne bole a potem okazalo sie, ze winna jest tarczyca (mimo, iz bolalo go cos innego).

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Re: Ból z lewej strony | Meg, 18-12-2003, 14:15

Od kilku miesięcy mam bóle z lewej strony pod żebrami., czasami z przodu a czasami z tyłu.Miewam przy tym zaparcia. Robiłam USG i nic ,badania krwi, moczu, też nic. Lekarz stwierdził, że to chyba jelita tak mi pracują /
byłam
u kilku lekarzy/.Miewam kilka dni przerwy i znowu zaczynają się. Nie są to mocne bóle, ale już denerwują mnie bo stale o tym myślę. Boję się że to
coś
poważnego.W końcu nie może bolec baz powodu, szczególnie tak długo.

nie jestem lekarzem ale jeśli wszystko ok, to sugeruje że to IBS

pozdr Magda

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak pokonać ból Jak pokonać ból

Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki

Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży

Dieta kształtująca sylwetkę Dieta kształtująca sylwetkę

Rewolucyjna dieta odchudzająca Rewolucyjna dieta odchudzająca