Powiązane leki
(opisy)

Propranolol WZF (Propranolol) (iniekcje) (Propranololi hydrochloridum)

Propranolol WZF (Propranolol) (tabletki) (Propranololi hydrochloridum)

Avedol (Carvedilolum)

Carvedilol TEVA (Carvedilolum)

Carvetrend (Carvedilolum)

Isoket 5 (Isosorbidi dinitras)

Metazydyna (Trimetazidini dihydrochloridum)

Metoprolol VP (Metoprolol) (Metoprololi tartaras)

Nitromint (Glyceroli trinitras)

Procoralan (Ivabradine)

Tagi

ibuprofen piersiowy kardiolog lewy klatka herbata serce propranolol bola dawka

Fora dyskusyjne

zobacz Niby zwykłe kłucie w sercu, a jednak mam obawy (4)

zobacz Wnęka prawa nieżytowa w płucach! (0)

zobacz Bóle w klatce piersiowej (6)

zobacz Mocne bicie serca. (3)

zobacz Czasami kuje mnie z prawej strony klatki piersiowej (3)

zobacz Kucie serca (7)

zobacz bóle w klatce piersiowej (3)

zobacz !!!!!!!problem!!!!!prosze o pomoc (0)

zobacz Bóle w klatce piersiowej (2)

zobacz ból z lewej strony klatki piersiowej (0)

zobacz Prosze o pomoc. (1)

zobacz Ból po lewej stronie klatki piersiowej (4)

zobacz Propranolol jak odstawić? (2)

zobacz kłucie w klatce piersiowej (lewa strona) (1)

zobacz Interpretacja wyników (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bole po lewej stronie klatki piersiowej

Bole po lewej stronie klatki piersiowej

Smok, 25-12-2003, 12:58

Witajcie,

od 4 dni mam bole w lewej czesci klatki piersiowej.Boli mnie od lewej pachy w dol , az do konca zeber.Jesli sie nie ruszam, to bole sa male lub wcale ich nie mam.Bol pojawia sie w momencie wykonania ruchu, napinania miesni .Natomiast bol jest nie do zniesienia gdy kichne lub kaszlne.Przy oddychaniu boli tylko przy maksymalnym wdechu.Rowniez dotkniecie zeber jest bardzo bolesne , a bol nie ma jakiegos centrum - doli od pachy w dol tak samo.Ogolnie jest to taki bol jaki miewa sie po urazie ,uderzeniu.Spie na drugim boku, bo na tym nie da sie spac.Tego typu bole mialem juz w przeszlosci , ale nigdy nie byly tak intensywne.Biore od 3 dni ibuprofen i to w wysokiej dawce (2000 mg w 4 dawkach przy mojej wadze ok.110 kg),ale to na razie malo pomaga.Skuteczniejsze bywa lezenie w lozku.Probowalem i chlodzenia lodem ( chwilowa ulga) i nagrzewania lampa IR (bez jakiegokolwiek efektu).W ciagu dni miewam lekka goraczke ( do 37,4) ,ale tez nie stale. Pomozcie!!!

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Bole po lewej stronie klatki piersiowej | Pipi, 26-12-2003, 22:46

Witajcie,

od 4 dni mam bole w lewej czesci klatki piersiowej.Boli mnie od lewej pachy
w
dol , az do konca zeber.Jesli sie nie ruszam, to bole sa male lub wcale ich
nie
mam.Bol pojawia sie w momencie wykonania ruchu, napinania miesni .Natomiast
bol
jest nie do zniesienia gdy kichne lub kaszlne.Przy oddychaniu boli tylko przy maksymalnym wdechu.Rowniez dotkniecie zeber jest bardzo bolesne , a bol nie
ma
jakiegos centrum - doli od pachy w dol tak samo.Ogolnie jest to taki bol
jaki
miewa sie po urazie ,uderzeniu.Spie na drugim boku, bo na tym nie da sie spac.Tego typu bole mialem juz w przeszlosci , ale nigdy nie byly tak intensywne.Biore od 3 dni ibuprofen i to w wysokiej dawce (2000 mg w 4
dawkach
przy mojej wadze ok.110 kg),ale to na razie malo pomaga.Skuteczniejsze bywa lezenie w lozku.Probowalem i chlodzenia lodem ( chwilowa ulga) i nagrzewania lampa IR (bez jakiegokolwiek efektu).W ciagu dni miewam lekka goraczke ( do 37,4) ,ale tez nie stale.
Nie jestem lekarzem ale mam problemy z sercem. Nie wiem jak ibuprofen - srodek przeciwzapalny moze Ci pomoc przy czyms co na moj rozum wyglada jak problemy z sercem. Podobne do Ciebie objawy mialam w sierpniu. Niestety, wciaz nie trafilam na dobrego kardiologa bo wszyscy mnie lekcewaza bo mam dopiero 27 lat. Jak trafie na dobrego kardiologa, napisze Ci jak chcesz jak sie nazywa (mieszkam w Krakowie). Mi pomogly beta-blokery, zazywam propranolol. Moim zdaniem musisz isc do dobrego kardiologa. Na pewno nie zaszkodzi echo serca, ale ponadto inne badania. Nie wiem jakie, jak juz napisalam wciaz jestem na etapie szukania lekarza ktory sie nade mna ulituje i zacznie mnie leczyc. (propranolol wyblagalam u endokrynologa i dzieki temu jakos funkcjonuje).

Moim zdaniem taka bolesnosc serca to oznaka ze ono "spuchlo", ale nie pytaj mnie jak to mozliwe, bo nie wiem. Ale mialam identyczne objawy jak Ty. Tak wiec radzilabym sprobowac propranolol i znalezc DOBREGO kardiloga.

Do tego czasu radze: 1. W OGOLE nie pij herbaty, kawy, nie jedz czekolady. Pij herbate z melisy. Jest smaczna, mozna sie przyzwyczaic. 2. Ruszaj sie ale nie biegaj. 3. Duzo odpoczywaj. 4. Wyprobuj propranolol - mi pomogl. Wez pol tabletki z Propranololu 10 mg.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Urazy klatki piersiowej Urazy klatki piersiowej

Problemy kardiologiczne w cukrzycy Problemy kardiologiczne w cukrzycy

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Asysty przy chorobach i urazach Asysty przy chorobach i urazach

Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania