Tagi

znamie ryzykowny skierownia newsgate usuwac onkolog obejrzec zaniedbac powiekszac pieprzkow

Fora dyskusyjne

Pieprzyk... dziwne znamie (2)

Znamie (8)

Znamię barwnikowe w pachwinie (3)

Znamie na plecach (5)

Piegi/znamiona (12)

usuwanie znamion (1)

BADANIE ZNAMION (1)

zmieniające się znamię barwnikowe (3)

Zmiana na skórze w okolicy skroni (2)

Znamie barwnikowe (3)

Znamie na nodze. (2)

ból jąder (0)

Czy to może być czerniak? (4)

POMÓŻCIE, NIEWIEM GDZIE Z TYM MAM SIE UDAĆ!! (1)

usuwanie przebarwień (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » problem: usuwanie pieprzków

problem: usuwanie pieprzków

daiih, 08-01-2004, 20:03

witam grupowiczow, mam na twarzy pieprzki, ktore zaczynaja rosnac zwiazku z czym chcialabym je usunac. mam teraz pytanie czy jest to ryzykowne i czy pozostana blizny. a i gdzie najlepiej sie z tym zgloscic, czy musi podjac sie tego hirurg plastyczny?.moze ktos z was mial podobny problem i moze cos na ten temat powiedziec.

za wszelkie rady dzekuje.

pozdrawiam.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: problem: usuwanie pieprzków | C.Jola, 08-01-2004, 23:42

Użytkownik "daiih" napisał w wiadomości news:636d.00000a55.3ffda984 [at] newsgate.onet.pl...
witam grupowiczow, mam na twarzy pieprzki, ktore zaczynaja rosnac zwiazku z czym chcialabym
je
usunac. mam teraz pytanie czy jest to ryzykowne
Ryzykowne, to jest zaniedbanie powiększających się znamion........

a i gdzie najlepiej sie z tym zgloscic,
Do onkologa.... i to bez skierownia.... Obejrzy, pokieruje dalszym postępowaniem... -- Jola Nakarm głodne dziecko www.pajacyk.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych

Wspomnienia onkologa, tom III. Taniec zwycięstwa Wspomnienia onkologa, tom III. Taniec zwycięstwa

Dieta z owoców cytrusowych Dieta z owoców cytrusowych

Nerki. Bakterie atakują Nerki. Bakterie atakują

Oczyszczanie organizmu (okładka zielona) Oczyszczanie organizmu (okładka zielona)