Powiązane leki
(opisy)

Tagi

lokiec specjalista lokciowy staw astercity bola uraza stawa pain payne

Fora dyskusyjne

zobacz zwichnięty łokieć (0)

zobacz Stabilizator na staw łokciowy (0)

zobacz Staw łokciowy (2)

zobacz uraz nerwu łokciowego, ból i dretwienie nadgarstka (5)

zobacz Uraz łokcia (0)

zobacz Skręcenie stawu skokowo-goleniowego. (6)

zobacz Redresja stawu łokciowego - informacje (2)

zobacz obrzęk ręki (4)

zobacz Zwichnięcie stawu łokciowego (nie umiem wyprostować ręki) (1)

zobacz Uszkodzenie więzadeł w stawie łokciowym (0)

zobacz Skrecenie stawu lokciowego (0)

zobacz Pęknięcie/stłuczenie/obrzęk/krwiak (3)

zobacz słuczenie stawu łokciowego (0)

zobacz "dziwny" ból stawu łokciowego (6)

zobacz mięsień/staw? czym leczyc? (13)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » staw łokciowy - uraz

staw łokciowy - uraz

PAIN, 09-01-2004, 00:41

Czy ktoś zna/może polecić jakiegoś dobrego lekarza (może sportowego)? Chodzi o uraz łokcia - najprawdopodobniej uraz nerwu powodujący "rwanie" palców, bóle, nadwrażliwość stawu łokciowego na uderzenia, bóle przy przepracowaniu (długotrwałym wysiłku fizycznym) etc. Uraz ten powstał na skutek upadku, kilka lat temu. Jeśli zna ktoś specjalistę i podałby namiary, to bybym ogromnie wdzięczny. Bo póki co leczenie jest niemal równie "bolesne" i uciążliwe, jak sam uraz. Fizykoterapia nic nie pomogła, rentgen nic nie wykazał. A może ktoś zna jakiś magiczny (lub nie) sposób na takie dolegliwości? Mam 22 lata więc sprawny łokieć jeszcze pewne nie raz mi się przyda. A skoro dolega już teraz, to strach pomyśleć co będzie kiedyś...

-=Warszawa=- -- PAIN GG:721515 UIN:33559126 payne[|at|]astercity[|dot|]net

Re: staw łokciowy - uraz | , 08-01-2004, 23:49

Czy ktoś zna/może polecić jakiegoś dobrego lekarza (może sportowego)? Chodzi o uraz łokcia - najprawdopodobniej uraz nerwu powodujący "rwanie" palców, bóle, nadwrażliwość stawu łokciowego na uderzenia, bóle przy przepracowaniu (długotrwałym wysiłku fizycznym) etc. Uraz ten powstał na skutek upadku, kilka lat temu. Jeśli zna ktoś specjalistę i podałby namiary, to bybym ogromnie wdzięczny. Bo póki co leczenie jest niemal równie "bolesne" i uciążliwe, jak sam uraz. Fizykoterapia nic nie pomogła, rentgen nic nie wykazał. A może ktoś zna jakiś magiczny (lub nie) sposób na takie dolegliwości? Mam 22 lata więc sprawny łokieć jeszcze pewne nie raz mi się przyda. A skoro dolega już teraz, to strach pomyśleć co będzie kiedyś...

-=Warszawa=-

PAIN GG:721515 UIN:33559126 payne[|at|]astercity[|dot|]net

ojojojo wspólczuje i powiem że miałem także uraz łokcia z takimi objawami za jakiś czas wszytko w nim zaczeło sie psuć i po jakims czasie doszło do ponownego złamani ( czego nie rzycze)i niestety skończyło sie to pogruchotanym kompletnie znowu wyrostkiem łokciowym co doprowadziło do zmiany stawu i od tąd jestem prawie terminatorem:) ...... a tak na seri to radze sie tym poważnie zając bo możesz miec problemy tak jak ja miałem i nie oatrz na nasze przychodnie tylko raczej na dobrago prywaciarza

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: staw łokciowy - uraz | PAIN, 09-01-2004, 01:16

ochucki82 [at] op.pl dared to post something like this:

a tak na serio to radze sie tym poważnie zając bo możesz miec problemy tak jak ja miałem i nie patrz na nasze przychodnie tylko raczej na dobrago prywaciarza
Taki mam zamiar... Niemniej jednak nie bardzo wiem do kogo się udać. Stąd moje pytanie o specjalistę. No a może taki spec znajdzie się na grupie i wyleczy mnie przez Sieć ;)

pozdrawiam -- PAIN GG:721515 UIN:33559126 payne[|at|]astercity[|dot|]net

Re: staw łokciowy - uraz | KOWALLL, 09-01-2004, 21:30

Taki mam zamiar... Niemniej jednak nie bardzo wiem do kogo się udać. Stąd moje pytanie o specjalistę. No a może taki spec znajdzie się na grupie i wyleczy mnie przez Sieć ;)
zgłoś się do szpitala na Lindleya.. jest tam oddział ortopedii i traumatologii ruchu... z ostrym dyżurem.. spróbuj na to się złapać.. jak nie to czeka cię długie oczekiwanie:)... ale warto.. jest tam paru chirurgów ortopedów którzy specjalizują się w urazach ręki i stawu łokciowego..

Pozdrofki Ł.Kowalski

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak radzić sobie z chorobami stawów Jak radzić sobie z chorobami stawów

Choroby zapalne stawów Choroby zapalne stawów

Jak radzić sobie z zapaleniem stawów - program ćwiczeń ruchowych Jak radzić sobie z zapaleniem stawów - program ćwiczeń ruchowych

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Asysty przy chorobach i urazach Asysty przy chorobach i urazach