Tagi

mowic nowotwor wiara sprobowac czuc spotkac arti zbedny szczesliwy napisac

Fora dyskusyjne

zobacz Wszczepienie soczewek a solarium. (2)

zobacz nowotwor pluc w wieku 18 lat (2)

zobacz niskie poczucie własnej wartości (9)

zobacz Akupunktura na tarczycę? (3)

zobacz nerwy czy nerwica?;p (4)

zobacz Chorobliwa zazdrość ? (10)

zobacz wstręt do wszystkiego (7)

zobacz Obsesja na punkcie mezczyzny, ktory niszczy mi zycie (4)

zobacz chrypka od ponad roku (5)

zobacz Czemu tak mam? (4)

zobacz trwały guz na czole (0)

zobacz Problem z jądrami (2)

zobacz zwapnienia w chrząstkach (0)

zobacz Gwałcona bedac dzieckiem? (6)

zobacz Czy dermatolog coś pomoże? (3)

Metoda BSM

Arti, 18-03-1999, 07:34

Witajcie ! Wczoraj w TVN byl program "Nie do wiary" i przypadkiem zobaczylem jak mowia o metodzie BSM czy ktos z grupowiczow spotkal sie z ta metoda ?

Pozdrawiam Artur arti [at] iname.com

Re: Metoda BSM | Dariusz Zmokly, 24-03-1999, 08:09

Arti wrote:
Witajcie ! Wczoraj w TVN byl program "Nie do wiary" i przypadkiem zobaczylem jak mowia o metodzie BSM czy ktos z grupowiczow spotkal sie z ta metoda ?

Pozdrawiam Artur arti [at] iname.com
Tez ogladalem. Potem znalazlem ksiazke tego faceta u mnie w domu. Metoda wyglada ciekawie. Leczenie nieinwazyjne, na pewno nie zaszkodzi trzymanie reki na glowie. A jakby sie jeszcze okazalo, ze pomaga ? :))

pozdrawiam Dariusz Zmokly
/ sys admin at Starostwo Swidnickie / globi on irc channels #plug #coders /

Re: Metoda BSM | , 08-05-2004, 12:36

Ja się spotkałem z tą metodą. Aż boję się pisać, bo na jednym forum zostałem zbesztany za to co napisałem, a napisałem w dobrej wierze. Sprawa wygląda tak, że ta metoda leczy nowotwory. Ludziom tak już propaganda wmówiła że tylko medycyna konwencjonalna jest im w stanie pomóc, że nie wierzą już w nic innego - rak to wyrok (też tak myślałem). Ja stosuję tą metodę i rak się zmniejsza, a chory narząd podczas stosowania tej metody po prostu rozgrzewa się - czuję ciepło, pulsowanie, mrowienie czasami. Jeżeli ktoś ma taki problem, zanim da się okaleczyć albo podda chemioterapii niech spróbuje. Jeżeli zadziała to po prostu będzie szczęśliwy. Nie mogę napisać że u wszystkich ta metoda będzie skuteczna, mogę tylko przysiąc na wszystkie moje świętości, że u mnie działa. Bardzo ważne jest zażywanie witamin w czasie stosowania tej metody ponieważ organizm się przebudowuje oraz niezbędna jest właściwa diagnoza i dobór pozycji rąk! Ręce należy ułożyć bardzo dokładnie wg instrukcji. Mam w sobie takie przekonanie, że skoro na mnie tak dobrze działa i efekty są niesamowite to prawdopodbnie będzie działać także u innych osób. Chciałbym żeby w koncu ludzie zaczęli stosować tą metodę i wypowiadać się na jej temat. Być może okazałoby się że rak nie jest czymś tak strasznym jak nam mówią. Ja już przynajmniej wiem że to działa i dzięki BSM dostałem coś bezwartościowego - NADZIEJĘ! Ale oprócz tego ZAUWAŻALNE zmiany (zanikanie nowotworu). Na razie nie chcę wpadac w hiperoptymizm bo jeszcze nie zniszczyłem tego pasozyta do końca, ale czuję że niebawem to się stanie. Gdybym wiedział wcześniej o tej metodzie to już bym był zdrowy i nie dał nowotworwoi żadnych szans. Niestety dowiedziałem się niedawno, także nowotwór zdążył rozrosnąć się, choć jestem szczęśliwy że jest obecnie około 3 razy mniejszy niż był! Także jeżeli ktoś czeka na operację albo chemię niech wcześniej spróbuje bo nic nie traci, a zyskać może naprawdę wiele. Wiem, iż dużo napisałem, ale chcę by dotarło to do ludzi potrzebujących i bez nadziei ponieważ sam taki niedawno byłem.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nowotwory i torbiele nerek Nowotwory i torbiele nerek

Joga dla dzieci. Poradnik dla rodziców i nauczycieli Joga dla dzieci. Poradnik dla rodziców i nauczycieli

Powiedz życiu tak! - poradnik dobrostanu Powiedz życiu tak! - poradnik dobrostanu

Reiki Reiki

EKG w przypadkach klinicznych EKG w przypadkach klinicznych