Powiązane leki
(opisy)

Finicotin

Anty-Nicotin

Champix (Wareniclinum)

Nicopass (Nicotinum)

Nicorette Inhaler (Nicotinum)

Nicorette Semi (Nicotinum)

Zyban (Bupropioni hydrochloridum)

Astmirex (Montelukastum natricum)

Fostex (Beclometasoni dipropionas, Formoteroli fumaras)

Montest (Montelukastum natricum)

Tagi

organizm palic pluco torun gardlo dusznosc cage rzucic rzucac open

Fora dyskusyjne

zobacz RZUCANIE PALENIA- SKUTKI UBOCZNE (5)

zobacz Astma a papierosy (14)

zobacz Dziwny kaszel (1)

zobacz Ciaza a papierosy? (6)

zobacz Bardzo wysokie ciśnienie po rzuceniu palenia (1)

zobacz Rzuciłem palenie i... czuję się jakby gorzej. (0)

zobacz Champix (7)

zobacz Rzucanie palenia - brak motywacji. (8)

zobacz Rzucanie palenia (85)

zobacz Rzuciłem palenie papierosów (12)

zobacz Już niedługo Światowy Dzień Rzucania Palenia (2)

zobacz Kołatanie serca? (5)

zobacz BOLE PLUC (3)

zobacz czy to moze byc rak? [17lat] (8)

zobacz Rzucam palenie (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » rzucanie palenia

rzucanie palenia

Robert Kulig, 24-01-2004, 16:58

Mam pytanie dotyczace objawow, po rzuceniu palenia. Rzucilem palenie rok temu,wczesniej palac 6 lat. Nagle teraz ni stad, ni zowad boli mnie strasznie gardlo i miejsca w okolicach pluc.Czasami mam tez dusznosci.Czy to moze byc tym powodowane?

Re: rzucanie palenia | Cage, 24-01-2004, 17:56

Mam pytanie dotyczace objawow, po rzuceniu palenia. Rzucilem palenie rok temu,wczesniej palac 6 lat. Nagle teraz ni stad, ni zowad boli mnie strasznie gardlo i miejsca w okolicach pluc.Czasami mam tez dusznosci.Czy
to
moze byc tym powodowane?
Jak najabrdziej. nie jestem lekarzem, ale interesyje sie "tymi srawami". Moze nawet pojawic sie kaszel, slineijsze dusznosci. To normalne ze organizm w koncu ma szanse oczyscic choc troche pluca - i wlasnie to robi. Czekam na dalsze komentarze innych uzytkownikow grupy, pozdrawiam

Cage

Re: rzucanie palenia | woo-cash, 24-01-2004, 18:38

Cage był tak miły i napisał w wiadomości datowanej sob 24. stycznia 2004 15:56:

Jak najabrdziej. nie jestem lekarzem, ale interesyje sie "tymi srawami". Moze nawet pojawic sie kaszel, slineijsze dusznosci. To normalne ze organizm w koncu ma szanse oczyscic choc troche pluca - i wlasnie to robi.
Po takim czasie? Trochę wątpię. To prawda, że organizm zwykle odreagowuje, ale zwykle zaczyna to robić znacznie szybciej (max. 6-9 miesięcy po rozstaniu z nałogiem). U siebie już przestałem obserwować takie 'dziwne' objawy, a rzuciłem palenie po 10 latach.

Pozdrawiam [nie-lekarz] Woo.

= Łukasz Dąbrowski vel Woo-cash = "Prawda jest jak dupa. = = Każdy ma swoją." = www.woo.strefa.pl = (C) K. Daukszewicz

Re: rzucanie palenia | Piotr Kasztelowicz, 24-01-2004, 20:27

On Sat, 24 Jan 2004, woo-cash wrote:

Cage był tak miły i napisał w wiadomości datowanej sob 24. stycznia 2004 15:56:

Po takim czasie? Trochę wątpię. To prawda, że organizm zwykle odreagowuje, ale zwykle zaczyna to robić znacznie szybciej (max. 6-9 miesięcy po rozstaniu z nałogiem). U siebie już przestałem obserwować takie 'dziwne' objawy, a rzuciłem palenie po 10 latach.
rozmowa ta zdaje sie byc scholastyczna nieco. Primo - trzeba zajrzec w gardlo i osluchac!

P.>

Piotr Kasztelowicz *Sun Classic OpenBSD installation - to make an old computer young! We are open on Open(BSD)!-> renata.am.torun.pl* www.am.torun.pl/~pekasz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Jak nie przytyć po rzuceniu palenia Jak nie przytyć po rzuceniu palenia

Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - dla kobiet Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - dla kobiet

Rzucić palenie. 52 wspaniałe pomysły Rzucić palenie. 52 wspaniałe pomysły