Tagi

pozdrowionka wiotki skarzyc nastawic samoistny dolegliwosc strzelac staw podwichniecie bezradny

Fora dyskusyjne

zobacz Podwichnięciu stawu skokowego. Jak zabezpieczyć? (0)

zobacz Bóle stawów i brzucha u pięciolatka (0)

zobacz opuchnięte stawy (7)

zobacz Ból w okolicy żeber (6)

zobacz zlamany palec srodkowy reki prawej od 5 lat (2)

zobacz Zwichnięcie stawu łokciowego (nie umiem wyprostować ręki) (1)

zobacz Zwichniecie stawu skroniowo-zuchwowego (0)

zobacz Bol glowy od 7 lat przez uszy? (4)

zobacz Bark (7)

zobacz Bolące kolana (6)

zobacz kolejny raz sręcona kostka (1)

zobacz Objawy po nieudanej operacji łokcia (2)

zobacz Strzelanie kośćmi (2)

zobacz problem z kolanem (6)

zobacz Ból rany szytej. (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Strzelanie w stawach

Strzelanie w stawach

mściciel, 28-01-2004, 21:50

mam takie pytanie, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi a ortopedzi albo rozkładają ręcę, albo lekceważą. Otóż mam pacjenta który skarży się na strzelanie stawami. Potrafi dosłownie "strzelić" każdym stawem a najbardziej martwi mnie to że również kręgosłupa. Jednocześnie skarży się na niewielko dolegliwości bólowe w stawach które ustępują natychmiast jak strzeli "stawem". Wiem jaki jest mechanizm objawiający się takimi dolegliwościami, ale nie wiem jak i czy to leczyć i czy schorzenie będzie się bardziej pogłębiać. Będę wdzięczny za fachową poradę.

-- Pozdrowionka

Michal

Re: Strzelanie w stawach | deBerg, 29-01-2004, 00:05

Mon dieux, po prostu człowiek ma prawdopodobnie wiotkie stawy i potrafi sobie wywołać samoistnie podwichnięcie i nastawienie w stawach. W takich przypadkach medycyna jest bezradna :)

Re: Strzelanie w stawach | kakrysa, 29-01-2004, 01:08

Mon dieux, po prostu człowiek ma prawdopodobnie wiotkie stawy i
potrafi
sobie wywołać samoistnie podwichnięcie i nastawienie w stawach. W
takich
przypadkach medycyna jest bezradna :)
Mozesz rozwinac? Wiotkie stawy? Bo ja tez moge strzelac wszystkim :/ i czasem, gdy sa deszczowe dni, mam male objawy reumatyzmu i niemal wpadam w nalog strzelania :/

stawy | Marek, 30-01-2004, 01:43

witam proste leczenie EPT i po kłopotach tak wyleczyłem kolano syna a chcieli go operować :-)) M

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zioła w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu oraz innych dolegliwości i schorzeń układu ruchowego Zioła w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu oraz innych dolegliwości i schorzeń układu ruchowego

Pokonać chorobę.  Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami Pokonać chorobę. Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami

Menopauza. Poradnik nowoczesnej kobiety Menopauza. Poradnik nowoczesnej kobiety

Poztytwne nastawienie Poztytwne nastawienie

Choroby zapalne stawów Choroby zapalne stawów