Powiązane leki
(opisy)

Bestpirin (Acidum acetylsalicylicum)

Efient (Prasugrelum)

Acesan (Acidum acetylsalicylicum)

Halidor (Bencyclanum)

Ibustrin (Indobufenum)

Iclopid (Ticlopidini hydrochloridum)

Ifapidin (Ticlopidini hydrochloridum)

Passibil (Crataegus sp., Ginkgo biloba, Passiflora incarnata)

Ticlid (Ticlopidini hydrochloridum)

Ticlo (Ticlopidini hydrochloridum)

Tagi

plytka krewa agregacja laboratorium zona wynik zafalszowac poprosic martwica poprawic

Fora dyskusyjne

zobacz Badanie funkcji płytek krwi - pomocy przy interpretacji (1)

zobacz wyniki badań morfologicznych krwi i moczu (2)

zobacz metoda na niski poziom płytek krwi (0)

zobacz Proszę o analizę wyników (8)

zobacz Poziom płytek krwi i interpretacja wyników (10)

zobacz Tłumaczenie z badania hisyopatologicznego (5)

zobacz Zafałszowana morfologia? (7)

zobacz wynik MCH (4)

zobacz spadek płytek krwi i leukocytów (1)

zobacz Badanie DHEAS (3)

zobacz morfologia po szczepieniu? (0)

zobacz BADANIE CIŚNIENIA OCZNEGO U DZIECKA (1)

zobacz testy ciążowe (6)

zobacz Gdzie mozna zbadac swoja krew? (1)

zobacz Badania (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Badania Krwi - jak poprawić krew

Badania Krwi - jak poprawić krew

Sonny, 29-01-2004, 23:24

Witam,

Moja żona ma 114 tys plytek krwi gdzie norma jest 150-380. Jak w naturalny sposób można poprawić ten wynik - co jeść ? Dodam że żona jest w 4 miesiącu ciąży...

Dzięki.

Re: Badania Krwi - jak poprawić krew | Goha, 29-01-2004, 23:36

Moja żona ma 114 tys plytek krwi gdzie norma jest 150-380. Jak w naturalny sposób można poprawić ten wynik - co jeść ? Dodam że żona jest w 4 miesiącu ciąży...

Dzięki.

NIe martwic sie i powtorzyc badanie - plytki w analizatorze czesto sa zafalszowane. pozdrawiam Myszka

Re: Badania Krwi - jak poprawić krew | Aneta, 02-02-2004, 19:23

U ciężarnych bardzo często obserwuje się spadek płytek, ale nie należy się tym martwić, chyba, ze spadną poniżej 80 tys., ale zalecam zrobienie rozmazu ręcznego, żeby ocenić czy nie ma agregacji, ponieważ wtedy wynik będzie troszkę zafałszowany, ewentualnie poprosić w laboratorium, żeby od razu po pobraniu wrzucili na aparat gdyż agregaty tworzą się już po 15 minutach..pozdrawiam A

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować 250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować

Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy

Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie

Dieta na pamięć i koncentrację Dieta na pamięć i koncentrację

Moja droga do zdrowia Moja droga do zdrowia