Powiązane leki
(opisy)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Asubtela (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Azalia (Desogestrelum)

Cerazette (Desogestrelum)

Cilest (Ethinylestradiolum, Norgestimatum)

Femipol (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Femoden (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Lesine (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Lesinelle (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Microgynon 21 (Ethinylestradiolum, Levonorgestrelum)

Tagi

skutecznosc dziewczyna bols pokarm tabletka fronczak ciaza zajsc hormon zapytac

Fora dyskusyjne

zobacz SPIRALA i jej skuteczność ? (1)

zobacz Pytanie odnośnie antykoncepcji (7)

zobacz czy mogłam zajść w ciąże ? (31)

zobacz Czy może być w ciąży (0)

zobacz Czy to możliwe, że moja była dziewczyna jest ze mną w ciąży? (2)

zobacz Zajście w ciążę - kiedy? (1)

zobacz Czy mogę zajść w Ciąże? (15)

zobacz jak mam zajsc w ciaze (15)

zobacz wysokie hormony a ciaza? (0)

zobacz Antykoncepcja hormonalna. (18)

zobacz Tabletki hormonalne (prawda/fałsz?) (2)

zobacz brak okresu (2)

zobacz Czy mogłam zajść w ciążę? (50)

zobacz Czy mogę być w ciąży? (25)

zobacz Duomax i tabletki antykoncepcyjne (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czy biorac hormony mozna zajsc?

Czy biorac hormony mozna zajsc?

, 27-03-1999, 14:43

Hej!

Zapytam fachowcow. Czy jesli dziewczyna bierze tabletki hormonalne i do tego jeszcze ma grype, przeziebienie to skutecznosc tych tabletek spada czy nie ma to wplywu?

Albo zapytam jeszcze inaczej. Czy jesli dziewczyna bierze tabletki ale jednak zachodzi w ciaze to jest to mozliwe bo zaden srodek nie jest w 100% pewny czy bardziej prawdopodobne jest ze cos innego pomoglo tej ciazy - np: pominiecie kilku tabletek albo wypicie 0,5l wódki bols?

Jakie wasze opinie? Adam

Re: Czy biorac hormony mozna zajsc? | Keszel Kalasz, 27-03-1999, 20:31

Picie Łódki BOLS, nieustępliwe palenie tytoniu , niektóre pokarmy i leki mogą zmniejszyć lub zupełnie znieść działanie doustnych środków anty.. Również brak systematyczności w ich przyjmowaniu tzw drobne spóźnienia, czyli większe niż 24 godzinne odstępy pomiędzy pigułkami może obniżyć skuteczność ich działania. Znane są również w piśmiennictwie dane o stresie jako czynniku osłabiającym działanie tego typu środków. Keszel Kalasz sagars [at] friko6.onet.pl

Re: Czy biorac hormony mozna zajsc? | Lukasz Aranowski, 27-03-1999, 20:38

Picie Łódki BOLS, nieustępliwe palenie tytoniu , niektóre pokarmy i leki mogą zmniejszyć lub zupełnie znieść działanie doustnych środków anty..
Ktore pokarmy?

Pozdrawiam, Lukasz

Re: Czy biorac hormony mozna zajsc? | J. Filip Fronczak, 29-03-1999, 22:54

W zasadzie wszystkie czynniki, które wymieniłeś obniżają skuteczność pigułek. Proponuję przeczytać ulotkę.

______________________________________________ J. Filip Fronczak

www.house-of-light.w.pl j.filip.fronczak [at] handy-man.com 0-501 106 649 ______________________________________________

Adam Adamowicz wrote in message ...
Hej!

Zapytam fachowcow. Czy jesli dziewczyna bierze tabletki hormonalne i do tego jeszcze ma grype, przeziebienie to skutecznosc tych tabletek spada czy nie ma to wplywu?

Albo zapytam jeszcze inaczej. Czy jesli dziewczyna bierze tabletki ale jednak zachodzi w ciaze to jest to mozliwe bo zaden srodek nie jest w 100% pewny czy bardziej prawdopodobne jest ze cos innego pomoglo tej ciazy - np: pominiecie kilku tabletek albo wypicie 0,5l wódki bols?

Jakie wasze opinie? Adam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak zajść w ciążę. Czego nie powie Ci lekarz Jak zajść w ciążę. Czego nie powie Ci lekarz

Zdrowie. To, co warto wiedzieć. Minikompendium Zdrowie. To, co warto wiedzieć. Minikompendium

Choroba parkinsona Choroba parkinsona

Dieta bez zbóż Dieta bez zbóż

Bądź zdrów bez lekarstw Bądź zdrów bez lekarstw