Powiązane leki
(opisy)

Fluossen (Natrii fluoridum)

SignaCalcium 600 D3

Wapń i magnez

Femcalvit K2

Boron

Wapń z witaminą D3

Fosamax (Acidum alendronicum)

Evista (Raloxifeni hydrochloridum)

OsteoK2

Miacalcic (Calcitoninum salmonis)

Tagi

sprzet cross grupa krakowski atlantis post ulan osteoporoza badac wysylac

Fora dyskusyjne

gwozdz w nodze (6)

dodawanie postu (7)

Osteoporoza u dziecka 15 letniego. (9)

Interpretacja wyników badań (0)

Stożek rogówki (8)

echostruktura (1)

Pedodonta Wrocław (2)

Rehabilitacja Kraków (3)

Prosze o interpretacje wynikow EEG (3)

Grupa krwi (2)

Problem z odczytem wyniku Beta HCG (9)

Ziarniniak Wegenera (1)

Problem z grupą krwi (9)

GRUPA KRWI A NOWOTWÓR (3)

Grupa inwalidzka (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Badania na osteoporozę w Krakowie ?

Badania na osteoporozę w Krakowie ?

abc, 13-02-2004, 14:29

Witam

Dostałem bojowe zadanie - dowiedzieć się, gdzie w Krakowie można przeprowadzić badania na oseoporozę. Zależy mi na miejscu, gdzie dobry, nowoczesny sprzęt, i profesjonalnie prowadzone badania, jako że robienie ich na starym, zużytym sprzęcie w nieektórych szpitalach daje odbiegajace od rzeczywistości wyniki.

Czy ktoś korzystał z takich badań i mógłby polecić miejsce w Krakowie, gdzie je wykonać? Będe bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

ps. Wysyłam cross-post na grupę krakowską i medycyna.

Re: Badania na osteoporozę w Krakowie ? | Agalay, 13-02-2004, 18:39

Użytkownik "abc" napisał w wiadomości news:c0ij7j$enf$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Witam

Dostałem bojowe zadanie - dowiedzieć się, gdzie w Krakowie można przeprowadzić badania na oseoporozę. Zależy mi na miejscu, gdzie dobry, nowoczesny sprzęt, i profesjonalnie prowadzone badania
Zobacz w przychodni na ul Ułanów LUB na Karmelickiej od strony alei, nie znam dokładnego numeru, ale chyba nie potej samej stronie co sklep sony ;) Pozdrawiam Ps. również nie polecam badań szpitalowych
== ---- www.dzwoneczki.30.pl LOGO, DZWONKI (nowości), GRY JAVA, TAPETY SMSy GŁOSOWE, FLASH SMS oraz NOWOŚĆ - kolorowe animacje do motoroli !!!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nowa metoda leczenia ADHD Nowa metoda leczenia ADHD

Medycyna za drutami obozu Medycyna za drutami obozu

Jak radzić sobie z osteoporozą i jej zapobiegać Jak radzić sobie z osteoporozą i jej zapobiegać

Osteoporoza Osteoporoza

Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie