Powiązane leki
(opisy)

Tagi

honorowy dawca zasluzona tanszy przyslugiwac zdrowotny krwiodawca ubezpieczenie znizka ustawa

Fora dyskusyjne

Wyniki krwi i interpretacja (4)

Aparat ortodontyczny (0)

Czy mogę dostać zniżke na leki na trądzik? (6)

krwiodawstwo (1)

Kobieta w ciąży-brak ubezpieczenia (22)

Ubezpieczenie zdrowotne jak uzyskać ? (4)

Wizyta w przychodni bez ubezpieczenia (1)

Vesicare (2)

Mikołajkowe nominacje (22)

Objawy cukrzycy (1)

Rzuć palenie (0)

lekarstwa na przewlekle chory (2)

Ulga dla niepełnosprawnych (5)

oddawanie krwi (3)

badanie krwi. (7)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Tańsze leki dla honorowych krwiodawców

Tańsze leki dla honorowych krwiodawców

tomeksw, 18-02-2004, 15:55

Witam Gdzie mogę znaleźć listę leków sprzedawanych ze zniżką dla Honorowych Dawców Krwi? Ostatnio kilka razy musiałem wykupić lekarstwa i ani razu nie trafiłem na lek ze zniżką dla Honorowych Krwiodawców. Pozdrawiam Tomek

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Tańsze leki dla honorowych krwiodawców | Goska, 18-02-2004, 17:18

Nie ma takiej listy. Dla dawcow ZASLUZONYCH(mezczyzni po oddaniu 6 litrow) przysluguja leki nast.cyt. ustawa

Ubezpieczonym, będącym zasłużonymi honorowymi dawcami krwi przysługuje na podstawie recepty wystawionej przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego lub felczera ubezpieczenia zdrowotnego bezpłatne zaopatrzenie w leki objęte wykazami leków podstawowych i uzupełniających, co wynika z art. 43, ust.1 ustawy z dnia 6 lutego o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Tańsze leki dla honorowych krwiodawców | justy, 18-02-2004, 18:01

Gdzie mogę znaleźć listę leków sprzedawanych ze zniżką dla Honorowych
Dawców
Krwi? Ostatnio kilka razy musiałem wykupić lekarstwa i ani razu nie
trafiłem
na lek ze zniżką dla Honorowych Krwiodawców.

dla ZASŁUŻONYCH honorowych krwiodawców przysługują bezpłatnie leki z list 50%,30% i ryczałtowe, do wysokości limitu (jesli lek kosztuje więcej niz limit, to trzeba dopłacić różnicę)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne - DUZ 2006 Dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne - DUZ 2006

Ubezpieczenie pielęgnacyjne Ubezpieczenie pielęgnacyjne

Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark

Praktyczna farmakoterapia choroby wieńcowej Praktyczna farmakoterapia choroby wieńcowej

Opieka zdrowotna nad rodziną Opieka zdrowotna nad rodziną