Powiązane leki
(opisy)

Hedelicum (Glycyrrhiza glabra, Hedera helix, Thymus vulgaris)

Lukrecja

Tagi

ogon borgia solutions szczur slyszec strychnina wpisac arrakis lukrecja trucizna

Fora dyskusyjne

Zespół Guillain-Barre (3)

Potrzebuje Cardiamid - Coffeine (9)

Wścieklizna (0)

Jestem wrakiem....... (7)

Zapalenie ogona końskiego (1)

Guz trzonu i ogona trzustki T4N2M1 (5)

guz trzonu i ogona trzustki-T4N2M1 (1)

Dziwne objawy ? (3)

Rak? (1)

Zapalenie zatok szczękowych. (5)

źle leczony kanałowo ząb? (1)

Trucizna (1)

Zgorzel zęba, zapalenie (1)

trucizny (0)

Badania krwi w domu pacjenta (3)

szczur

Lukrecja Borgia, 21-02-2004, 20:32

Straaasznie interesuje mnie następująca rzecz - mianowicie jaką substancję lub chociaż ogólnie do jakiej grupy związków należy trucizna którą posiadają szczury w swoim ogonie? Bo rzecz jest ogólnie znana,że żadne inne zwierzę,które konsumuje szczury nie zeżre ogona,wiem że znajduje się tam trucizna natomiast nie udało mi się znaleźć konkretnych danych na ten temat.Gdyby ktoś miał jakieś informacje bardzo proszę o podzielenie się ze mną nimi.Z góry dziękuję.

Z poważaniem: Lukrecja Borgia.

Re: szczur | C.Jola, 21-02-2004, 21:37

Użytkownik "Lukrecja Borgia" napisał w wiadomości news:c187ud$22rf$1 [at] arrakis.solutions.net.pl...
Straaasznie interesuje mnie następująca rzecz - mianowicie jaką substancję lub chociaż ogólnie do jakiej grupy związków należy trucizna którą posiadają szczury w swoim ogonie? Bo rzecz jest ogólnie znana,że żadne inne zwierzę,które konsumuje szczury nie zeżre ogona,wiem że znajduje się tam trucizna natomiast nie udało mi się znaleźć konkretnych danych na ten temat.Gdyby ktoś miał jakieś informacje bardzo proszę o podzielenie się ze mną nimi.Z góry dziękuję.
Ponoć znajduje się tam strychnina....... -- Jola Nakarm głodne dziecko www.pajacyk.pl

Re: szczur | Mosley Hicks, 21-02-2004, 23:33

Ponoć znajduje się tam strychnina.......

nie ma tam zadnej strychniny. Proponuje wpisac w google szczur strychnina. To dawno obalony przesad.

Re: szczur | K, 22-02-2004, 17:40

Użytkownik "Lukrecja Borgia" napisał w wiadomości news:c187ud$22rf$1 [at] arrakis.solutions.net.pl...
to bzdura. szczury nie maja zadnej trucizny

K.

Re: szczur | Sluchaj, 22-02-2004, 22:20

A słyszałaś, że jakiś wąż lub żmija łykająca szczury odgryza im ogonki ?

Szczury, myszy oraz inne gryzonie są nosicielami chorób zakaźnych, to fakt.

Faktem jest i to, że w ogonie szczura niema, co jeść i najlepiej wypluć.

-- Pozdrawiam. >> > Sluchaj <

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Pacjenci Pacjenci

101 metod oczyszczania organizmu 101 metod oczyszczania organizmu

Nerki. Bakterie atakują Nerki. Bakterie atakują

Ochrona organizmu. Jak być zdrowym w świecie trucizn Ochrona organizmu. Jak być zdrowym w świecie trucizn